Ładowanie...

TRENINGI MOTORYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

FUNDAMENTY to unikalny program pozwalający w bezpieczny i efektywny sposób budować potencjał motoryczny młodych atletów. Zajęcia realizują potrzeby rywalizacji sportowej i stanowią idealne uzupełnienie dla najmłodszych zawodników. Zadbaj o wszechstronny rozwój swojego dziecka, który stworzy stabilną podstawę dla przyszłego treningu specjalistycznego!

OD ZABAWY DO MISTRZA …

„Trening młodego sportowca to proces, który powinien uwzględniać naturalne etapy jego rozwoju. Zabawa FUN to najważniejszy aspekt motoryki dzieci, który nie tylko rozwija sprawność podstawową, lecz również daje młodemu zawodnikowi wiele radości. Pominięcie fundamentu i zbyt wczesna specjalizacja dziecka to błąd, który prowadzi do niezrównoważonego rozwoju fizycznego, dominacji wzorców specyficznych, a także przeciążeń i kontuzji w przyszłości”.

– Jakub Marynowicz, trener przygotowania motorycznego.

PROGRAM

title decoration

FUNDAMENTY to program przeznaczony dla młodych sportowców niezależnie od sportowej specjalizacji. Każdy z uczestników zajęć poddawany jest indywidualnej ocenie funkcjonalnej (FMS™), na podstawie której dobierane są metody treningowe. Wpływa to to nie tylko na poprawę najważniejszych umiejętności ruchowych, tj. bieganie, skakanie, rzucanie, kopanie czy łapanie, lecz również ma charakter korekcyjny. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w wygodnych godzinach poszkolnych (od 16:30). Ćwiczenia prowadzone są w małych grupach (max. 10 osób) i przez wykwalifikowanych trenerów przygotowania motorycznego.

START PIERWSZEJ GRUPY – WRZESIEŃ 2018!

KORZYŚCI

title decoration

– zrównoważony rozwój ruchowy w okresie wzrastania;

– poprawa mobilności i stabilności stawowej;

– wysoka jakość podstawowych wzorców ruchowych;

– rozwój koordynacji, równowagi i zwinności;

– atletyczna sylwetka ciała i poprawa postawy ciała;

– wzrost siły funkcjonalnej i mocy;

– odporność psychiczna i charakter mistrza;

UCZESTNICY

Dzieci w wieku od 8 do 12 roku życia – niezależnie od sportowego doświadczenia.

GRAFIK ZAJĘĆ

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile