Ładowanie...

scroll-info

  • FUNKCJONALNY TRENER PERSONALNY

ZOSTAŃ AKREDYTOWANYM SPECJALISTĄ

Jeżeli interesują Cię szkolenia pozwalające zdobyć uprawnienia upoważniające do pełnienia usługi takiej jak trener personalny, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze Centrum Szkoleniowe oferuje profesjonalne i kompleksowe szkolenia typu trening funkcjonalny, trening medyczny oraz trener personalny, które są wysoko cenione w całym kraju.

Specjalizacja funkcjonalna BODYWORK® to pierwszy w Polsce kompleksowy program edukacji trenerów i fizjoterapeutów akredytowany międzynarodowym dyplomem REPs (Register of Exercise Professional) – członka międzynarodowej grupy ICREPs, w zakresie treningu funkcjonalnego. Szkolenia na trenera personalnego organizowane przez nas w Warszawie i Poznaniu składają się z czterech modułów, które otwierają przed uczestnikami prawdziwe znaczenie ćwiczeń funkcjonalnych do pracy z klientem. Trenerzy z naszym dyplomem są nie tylko bardziej rozpoznawani w kraju, lecz również postrzegani przez swoich klientów i pracodawców jako prawdziwi „specjaliści od ruchu” (Movement Professional).

reps

CO ZYSKASZ?

title decoration

1. Kwalifikacje zgodne z międzynarodowymi standardami treningu funkcjonalnego potwierdzone dyplomem z pieczęcią REPS Polska (Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness);

2. Tytuł funkcjonalnego trenera personalnego, który daje Ci zdecydowaną przewagę na polskim rynku trenerów i instruktorów;

3. Otwarte drzwi do poszukiwania pracy na arenie międzynarodowej;

4. Maksymalny wzrost swojego rozwoju zawodowego;

5. Aktualną wiedzę i praktyczne narzędzia niezbędne do profesjonalnej pracy z Twoimi klientami na każdym poziomie zaawansowania;

6. Konieczność nieustannego pogłębiania swoich kompetencji w przyszłości dzięki weryfikacji rozwoju w oparciu o punkty CPD (Continued Professional Development);

Przejdź do strony REPs Polska

STRUKTURA SZKOLENIA

title decoration

Organizowane przez nas szkolenia typu trening funkcjonalny i trener personalny odbywające się na terenie Warszawy i Poznania mają bezpośredni wpływ na zawodowe kompetencje uczestników.

Szkolenie odbywa się w czasie jednego semestru i podzielone jest na następujące etapy edukacji:

– cztery moduły edukacyjne w formie weekendowych zjazdów;

– kurs kończy się egzaminem zaliczeniowym wg. standardów ICREPS, który odbywa się w ostatni dzień czwartego modułu (niedziela);

Szczegółowe informacje organizacyjne oraz pełny program kursu znajdziesz w folderze informacyjnym, które pobierzesz w poniższym odnośniku:

Pobierz folder (PDF)

UCZESTNICY SZKOLENIA

title decoration

Kurs adresowany jest do instruktorów i trenerów, którzy pragną rozwijać się w kierunku treningu funkcjonalnego. Szkolenie stanowi również odpowiednią podstawę dla osób, które w przyszłości myślą o specjalizacji z zakresu przygotowania motorycznego w sporcie i treningu medycznego oraz dla fizjoterapeutów i innych specjalistów, którzy używają ruchu jako siły leczniczej. Osoby, które nie posiadają wykształcenia kierunkowego w zakresie wychowania fizycznego, sportu czy fizjoterapii, mogą przystąpić do kursu po ukończeniu podstawowego programu Instruktora Ruchu BODYWORK® (lub innego akredytowanego szkolenia). Dowiedz się więcej o naszej specjalizacji instruktorskiej w poniższym odnośniku:

Specjalizacja instruktorska BODYWORK®

Moduły programowe i zaliczenie kursu

 DOLNA CZĘŚĆ CIAŁA I TUŁÓW

MODUŁ EDUKACYJNY I (2 dni, 12h)

PROWADZĄCY: PAWEŁ KRÓTKI

 GÓRNA CZĘŚĆ CIAŁA I TUŁÓW

MODUŁ EDUKACYJNY II (2 dni, 12h)

PROWADZĄCY: PAWEŁ KRÓTKI

TUŁÓW (CORE) – STABILIZACJA I ODDYCHANIE

MODUŁ EDUKACYJNY III (2 dni, 12h)

PROWADZĄCY: MAŁGORZATA MUZYKA-KOPERA

INTEGRACJA I PROGRAMOWANIE

MODUŁ EDUKACYJNY IV (1,5 dnia, 10h)

 PROWADZĄCY: PAWEŁ KRÓTKI

EGZAMIN ZALICZENIOWY REPs

CZĘŚĆ IV MODUŁU (0,5 dnia, 4h)

 PROWADZĄCY: PAWEŁ KRÓTKI I MAŁGORZATA MUZYKA-KOPERA

WARUNKI UKOŃCZENIA KURSU

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM SPECJALIZACJI:

FOLDER INFORMACYJNY (PDF)

Rejestracja

title decoration

Prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie formularza: REJESTRACJA ONLINE

O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność wpłat.

Podczas rejestracji prosimy o podanie danych osobowych, danych do faktury oraz informacji dodatkowych istotnych dla przebiegu szkolenia.

Cena szkolenia

title decoration

– 2400 zł wpłata jednorazowa za cały program kursu (4 moduły + egzamin zaliczeniowy)

– 720 zł wpłata za pojedynczy moduł edukacyjny (640 zł wczesna wpłata)

SZKOLENIA Z NAJLEPSZYMI SPECJALISTAMI

Szkolenia typu trening funkcjonalny, trening medyczny oraz trener personalny organizowane przez nas w Warszawie i Poznaniu cieszą się rosnącą popularnością. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z zakresu treningu personalnego. Jeżeli pragniesz uzyskać dodatkowych informacji o interesującym Cię szkoleniu – zgłoś się do nas!

KIEROWNIK SPECJALIZACJI FUNKCJONALNEJ

title decoration

PAWEŁ KRÓTKI

TERAPEUTA NERWOWO-MIĘŚNIOWY (ENMT), TRENER PERSONALNY

Twórca systemu treningu w Centrum i prekursor BODYWORK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia (również absolwent kierunku fizyka). Kierownik studiów podyplomowych „medyczny trener personalny” na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, będących pierwszym w Polsce programem edukacji trenerów o specjalizacji medycznej realizowanych w ramach szkolnictwa wyższego od 2014 r. Terapeuta nerwowo-mięśniowy (ENMT) łączący pracę gabinetu fizjoterapeutycznego z leczniczą siłą funkcjonalnych ćwiczeń fizycznych. Absolwent wielu praktyk trenerskich, m.in. w Training for Gold (Sewilla, Hiszpania) i Sports Science Lab (CA, USA) oraz uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile