Ładowanie...

scroll-info

  • TRENERZY

Dobry trener to ten, który pomaga osiągnąć zmiany nie tylko na poziomie sylwetki ciała, lecz również jest w stanie ocenić asymetrie funkcjonalne, usprawnić kręgosłup i poprawić wynik sportowy Klienta.

W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego BODYWORK, nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

PAWEŁ KRÓTKI

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TERAPIA NERWOWO-MIĘŚNIOWA, REHABILITACJA W SPORCIE

 

Twórca systemu treningu w Centrum i prekursor BODYWORK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia (również absolwent kierunku fizyka). Kierownik studiów podyplomowych „medyczny trener personalny” na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, będących pierwszym w Polsce programem edukacji trenerów o specjalizacji medycznej realizowanych w ramach szkolnictwa wyższego od 2014 r. Terapeuta nerwowo-mięśniowy (ENMT) łączący pracę gabinetu fizjoterapeutycznego z leczniczą siłą funkcjonalnych ćwiczeń fizycznych. Absolwent wielu praktyk trenerskich, m.in. w Training for Gold (Sewilla, Hiszpania) i Sports Science Lab (CA, USA) oraz uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego.

MAŁGORZATA MUZYKA-KOPERA

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TRENING FUNKCJONALNY, ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

Fizjoterapeuta, trener, instruktor, szkoleniowiec. Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

JAKUB GRZĘDA

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE
I TRENING SPORTOWCA

 

Specjalizacją Kuby jest przygotowanie motoryczne i trening sportowca. Na co dzień pracuje w Akademii Lecha Poznań gdzie jest odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne. Rozwija się na wielu płaszczyznach, wspierając swoim doświadczeniem nowoczesne firmy pragnące inwestować w wydajność swoich pracowników. Jest absolwentem studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją trenera przygotowania fizycznego. Współpracował z zawodowymi sportowcami, m.in. polską reprezentacją olimpijską w wioślarstwie, Jakubem Słowikiem (Jagiellonia Białystok) , Dawidem Smugiem (Inter Mediolan U-20), Arkadiuszem Kasperkiewiczem (Widzew Łódź) oraz najlepszym polskim wakeboardzistą Mateuszem Wawrzyniakiem.

 Witold Zielazek

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

SPORT, REHABILITACJA

 

Trener przygotowania motorycznego wg koncepcji Athlete’s Performance (EXOS), fizjoterapeuta, FMS Expert. W swojej pracy koncentruje się na progresywnym rozwijaniu fundamentalnych wzorców ruchowych, przygotowaniu fizycznym do zawodniczego uprawiania sportu, profilaktyce urazów, wykorzystując w tym celu nowoczesne metody kształtowania motorycznego.

Agnieszka Andrzejczyk

 

SPECJALIZACJA:

KETTLEBELLS, TRENING FUNKCJONALNY

 

Ze sportem ściśle związana od ponad 10 lat. Początkowo w pełni oddana brazylijskiej sztuce walki – capoeira, dzięki czemu podczas 8 lat treningów doszła do stopnia instruktorskiego. W tym czasie zajmowała się m.in. pracą trenerską z dziećmi. Na swoim koncie ma również występy na zawodach ogólnopolskich i europejskich. Szukając skutecznych sposobów uzupełnienia ogólnorozwojowego, trafiła na CrossFit, gdzie po niedługim czasie odkryła zalety pracy z odważnikami kettlebell. Obecnie skupia się na doskonaleniu metod treningowych z wykorzystaniem odważników, zarówno jako dopełnienie dla innych dyscyplin, jak i trening sam w sobie. Ciągła praca nad poprawą jakości ruchu, zdobywanie nowych umiejętności oraz przełamywanie własnych oporów to determinanty wszechstronnego rozwoju, które stara się rozwijać u swoich podopiecznych.

Jakub Gdula

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Anna Sochacka

 

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia (specjalność w sporcie) poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS „Warta” Poznań. By móc efektywniej pracować z pacjentami regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poszerzających wachlarz narzędzi terapeutycznych oraz bierze udział w konferencjach obejmujących tematykę fizjoterapii w sporcie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do pomocy osobom aktywnym fizycznie, które pragną osiągnąć najwyższy poziom sprawności i zdrowia lub też odzyskać je po przebytej kontuzji, urazie bądź zabiegu. Miłośniczka gier zespołowych, niegdyś reprezentantka AWF Poznań w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, dziś swoje zamiłowanie do sportu realizuje poprzez bieganie.

Olga Chmielewska

 

SPECJALIZACJA

KARATE, TRENING FUNKCJONALNY

 

Trener Przygotowania Fizycznego oraz Trener Karate. Swoją wiedzę zdobyła podczas 5 letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, licznych kursów i kilkunastoletniej praktyki. Trenuje wyczynowo karate Shotokan i posiada tytuł aktualnej Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy i V-ce Mistrzyni Świata. Ciągle rozwija się próbując nowych dyscyplin i rodzajów treningu. Szczególną uwagę zwraca na przyjazną atmosferę i dobry kontakt z klientem.

Monika Kacprzak

 

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY

 

Tytuł „Medyczny Trener Personalny” zdobyła na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. Magister AWF w Poznaniu na kierunku „Wychowanie fizyczne”. 13-letni staż gry w piłkę ręczną halową oraz występy w Beach Handball. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem. Jednostki treningowe zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Specjalizuje się w treningu medycznym, nastawionym na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, jego usprawnianie oraz eliminowanie bólu. Dodatkowy aspekt treningów z Moniką, to uzyskanie upragnionej sylwetki. 

Ulubione motto: „Im więcej pracy włożysz dzisiaj, tym lepsze zobaczysz jutro”. 

Jakub Basiński

 

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY

 

Aleksandra Kaczmarek

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Ukończyła liczne kursy z zakresu diagnozowania i terapii dolegliwości w obrębie narządu ruchu. Jest certyfikowanym terapeutą metody Kinesiologytaping oraz instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness. Od kilku lat zafascynowana pracą metodą Pilates oraz treningiem funkcjonalnym, w których nieustannie pogłębia swoją wiedzę i na bazie których tworzy swoje treningi.

Jej codzienna praktyka opiera się na pracy z ciałem osób w każdym wieku, cierpiącymi na schorzenia narządu ruchu, zarówno urazowymi jak również skarżącymi się na ból przewlekły. Liczną grupę jej Pacjentów tworzą sportowcy i tancerze, gdyż jako osoba aktywna fizycznie i wieloletnia tancerka potrafi doskonale zrozumieć zagrożenia i potrzeby związane z tymi formami ruchu. 

Monika Salitra

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

 

Absolwentka I stopnia Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Dla ciągłego pogłębiania wiedzy uczestniczy w wielu warsztatach z nauczycielami wyższych stopni z całego świata tj. Abhijata Sridhar, Gulnaaz Dashti, Lois Steinberg, Corinne Biria oraz z Polski z Konradem Kocotem, Katarzyną Pilorz i Robertem Spicą. Zaczęła uczyć Hatha Yogi w wieku 18 lat. Uważa, że świadomość ciała jaką nabywa się podczas praktyki jest podstawą do osiągnięcia pełnego zdrowia fizycznego i psychicznego organizmu. Wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii w celu dokładniejszego zrozumienia zachowania konkretnych struktur podczas wykonywania asan oraz pranayamy.

Katarzyna Adamek

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, PRACA Z KOBIETAMI W CIĄŻY

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła liczne kursy z zakresu terapii tkanek miękkich, jak również kurs kinesiotapingu I i II stopnia. Od dwóch lat zafascynowana jest pracą z kobietami w ciąży oraz po porodzie, dlatego sukcesywnie nabywa wiedzę podczas szkoleń z tego zakresu. W swojej pracy zawodowej skupia się na przygotowaniu ciała do ciąży, co wynika z przekonania, że coraz więcej kobiet świadomie podejmuje decyzję o macierzyństwie. Doświadczenie w pracy z ciężarnymi zdobywała w jednej z poznańskich szkół rodzenia.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile