fbpx
Ładowanie...
  • ROŚNIJ I ODDYCHAJ!

Ergonomia życia to podstawa!

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem dbania o sylwetkę są regularne ćwiczenia i zapewnienie ergonomii w życiu codziennym. Niestety ze względu na siedzący styl życia często zapominamy właśnie o ergonomii – garbimy się siedząc przy komputerze lub mamy zamkniętą postawę za „kółkiem” kierownicy.

GROW! KOSZULKA WSPOMAGAJĄCA WYPROSTOWANĄ SYLWETKĘ

Jako specjaliści z zakresu fizjoterapii i treningu medycznego stworzyliśmy produkt, który pomoże Ci uzyskać właściwą postawę ciała w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez większego wysiłku. Wystarczy, że ubierzesz koszulkę GROW! a Twoje ciało rozpocznie proces dostosowywania się i samoistnie będzie dążyć do wyprostowanej sylwetki.

Kupuję teraz!

Cechy produktu

title decoration

* doskonałej jakości materiały – przyjemne w dotyku, oddychające

* bezszwowy krój – nie powodujący podrażnień

* łatwość zakładania i ściągania – możliwe do wykorzystywania również przez osoby niepełnosprawne

* łatwe pranie i szybkie wysychanie

* materiały niegniotące się – brak konieczności prasowania

* wysoka żywotność – gwarancja wieloletniego użytkowania

KORZYŚCI

title decoration

* wspomaganie utrzymania prawidłowej postawy ciała przez cały dzień

* ograniczenie bólu pleców i szyi

* zmniejszenie napięć mięśniowych

* wspomaganie właściwego oddychania

* dobre samopoczucie i większa pewność siebie (wyprostowana, szczuplejsza sylwetka)

DLA KOGO?

title decoration

Koszulka GROW! to doskonały produkt dla każdej osoby, która chce wspomóc utrzymanie wyprostowanej postawy ciała podczas codziennych, życiowych czynności. Jest to znakomita propozycja dla osób, które mają tendencję do garbienia się lub odczuwają bóle i napięcia mięśniowe w ramionach, klatce piersiowej i przede wszystkim plecach.

Jest to produkt przeznaczony także dla osób aktywnych, którym zależy na utrwalaniu odpowiedniej postawy ciała w dniach nietreningowych. Koszulka występuje w wersjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Jak to działa?

title decoration

Koszulka GROW! wykonana jest ze specjalnych materiałów technicznych. Dzięki nim mocno przylega do ciała i wywołuje szereg pozytywnych efektów kompresyjnych zwłaszcza w okolicy dolnych pleców i brzucha.

W koszulce wbudowane są ponadto pasy i taśmy posturalne, które wywołują efekt naciągania i odciążania napiętych mięśni. Celem tych taśm jest spowodowanie odgięcia barków do tyłu, z jednoczesnym otwarciem klatki piersiowej. To wszystko przekłada się na lepsze utrzymanie wyprostowanej sylwetki oraz korzystniejszy oddech przeponowy.

Kto za tym stoi?

title decoration

Autorem i twórcą koszulki terapeutycznej GROW! jest zespół fizjoterapeutów i trenerów medycznych, działających pod szyldem BODYWORK. Jest to uznany zespół specjalistów, od wielu lat zajmujący się problemami związanymi z dolegliwościami wynikającymi z coraz bardziej powszechnego siedzącego stylu życia.

Specjaliści BODYWORK to przede wszystkim praktycy, którzy na co dzień pracując z Klientami wykorzystują nowoczesne metody treningowe. Koszulka GROW! jest odpowiedzią na potrzebę zapewnienia podopiecznym skutecznego wsparcia w okresie pomiędzy wizytami/treningami.

TAK. CHCĘ KOSZULKĘ GROW!

Koszulka GROW! jest już dostępna w sprzedaży. Kliknij poniższy odnośnik i przejdź do naszego sklepu, gdzie będziesz mógł wybrać właściwy dla siebie wariant.

Kupuję teraz!

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile