fbpx
Ładowanie...

WARSZTATY DLA BIEGACZY. 19.02 POZNAŃ 

Najwyższa forma lokomocji jaką jest bieg, wbrew powszechnej opinii, nie jest prostym sposobem uprawiania aktywności fizycznej. Złożoność tego aktu ruchowego wymusza szereg czynności adaptacyjnych w naszym ciele, aby w sposób efektywny, a przede wszystkim bezpieczny, cieszyć się nieprzerwanym uprawianiem biegania, bez względu na nawierzchnię.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Aby wziąć udział w warsztatach kliknij link poniżej!

Zapisuję się

O warsztatach

title decoration

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak aktywować grupy mięśniowe wspomagające sam akt biegu oraz poznają wzorce ruchowe, które przygotowują ciało do podnoszenia zdolności biegowych w procesie treningu.

Warsztaty mają również na celu pokazać biegaczom, jak chronić swoje ciało, tak aby mogło pokonać więcej kilometrów bez kontuzji. Uczestnicy warsztatów poznają ćwiczenia dla przeciążonych miejsc w ciele, aby pomóc im w regeneracji i odciążeniu oraz ćwiczenia dla tych mięśni, które powinny być mocne, a często są pomijane.

Warsztat odbędzie się 19.02.2022 (sobota), w Centrum BODYWORK w Poznaniu przy ul. Lindego 4.

Harmonogram

title decoration

Sobota 19.02.

12:00-15.00 CORE biegacza

15:30-18.30 Ćwiczenia akcesoryjne biegacza

 

Pomiędzy blokami przewidywana jest przerwa obiadowa. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ciepły posiłek.

 

Prowadzący

Jakub Gdula

title decoration

SPECJALIZACJA

SZKOLENIOWIEC BODYWORK, EKSPERT RUCHU,

FIZJOTERAPEUTA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Dominika Kłoda

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENER FUNKCJONALNY I MOTORYCZNY,

AMBASADORKA MARKI ASICS

Trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport. Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata tanecznej federacji IFMS. Pasjonatka szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Po zakończonej przygodzie tanecznej, pasję do sportu zaczęła realizować poprzez biegi długodystansowe. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na świadomy ruch, poprawę funkcjonowania ciała oraz osiąganie sportowych celów. Uważa, że aktywność fizyczna wpływa pozytywnie zarówno na ciało jak i umysł. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Aby wziąć udział w warsztatach kliknij link poniżej!

Zapisuję się

Czym się wyróżniamy?

title decoration

Warsztaty biegowe BODYWORK® zostały stworzone przez specjalistów w zakresie ruchu, którzy dysponują wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu zawodników o różnorodnym stopniu zaawansowania od amatorów po medalistów MP w swoich dziedzinach biegowych.

Uczestnicy

title decoration

Warsztat kierowany jest do biegaczy długodystansowych zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile