fbpx
Ładowanie...
  • MASTERCLASS: PILATES FUNKCJONALNY

    10.02. / POZNAŃ

O warsztatach

title decoration

Pilates to fantastyczna forma ruchu body&mind, bazująca na współpracy oddechu i ruchu. Świadoma praca w pełnym zakresie ruchu jest bazą do intensywnego ruchu funkcjonalnego. Wybrane ćwiczenia i zasady zaczerpnięte z metody pilates posłużą do wdrożenia w techniczne ustawienie tułowia w funkcjonalnych ruchu.

Warsztat praktyczny zawiera metody oddychania, stabilizację i mobilizacje tułowia, dynamiczną pracę kończyn dolnych i górnych podczas biegu oraz naukę synchronizacji wszystkich struktur.

Harmonogram – Poznań

title decoration

Sobota 10.02.

12:00 – 18:00

Blok trwa 6 godzin. Po 3 godzinach trwania bloku przewidziana jest przerwa obiadowa. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ciepły posiłek.

PROWADZĄCA:

Małgorzata Muzyka-Kopera

title decoration

FIZJOTERAPEUTA, MEDYCZNY TRENER PERSONALNY

Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

Czym się wyróżniamy?

title decoration

Warsztaty MasterClass BODYWORK® zostały stworzone przez specjalistów w zakresie ruchu, którzy dysponują wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w nauczaniu motorycznym w warunkach pracy klinicznej i sportowej. Nasze szkolenie NIE jest kursem w zakresie terapii manualnej i fizjoterapii tłumaczonej na język trenerów personalnych (bardzo dbamy o podział kompetencji celem tworzenia bardziej zintegrowanego modelu zdrowia)! Nasze podejście opiera się przede wszystkim na nauce wydajnego ruchu, który jest kluczowy dla zdrowia i sprawności podopiecznych przechodzących proces leczenia klinicznego, doświadczających bólu oraz cierpiących z powodu charakterystycznych chorób cywilizacyjnych, a także pragnących poprawić swój wynik sportowy.

Uczestnicy

title decoration

– trenerzy personalni i instruktorzy fitness;

– fizjoterapeuci i terapeuci manualni pragnący poszerzyć swoje kwalifikacje o podejście ruchowe;

– pasjonaci aktywnego stylu życia i sami sportowcy;

– absolwenci kursu Trening medyczny oraz innych szkoleń BODYWORK®.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile