fbpx
Ładowanie...

TRENINGI MOTORYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

FUNDAMENTY to unikalny program pozwalający w bezpieczny i efektywny sposób budować potencjał ruchowy dzieci i młodzieży. Treningi motoryczne stanowią idealne uzupełnienie zarówno dla zajęć WF-u w szkole jak i treningów sportowych. Zadbaj o wszechstronny rozwój swojego dziecka, który stworzy stabilną podstawę dla osiągnięcia znakomitej sprawności lub nawet przyszłego sukcesu sportowego!

FUN CZYLI ZABAWA …

Trening młodego sportowca powinien uwzględniać naturalne etapy jego rozwoju. Siłą napędową tego procesu jest zabawa, która pozwala na naturalne poznawanie swoich wszechstronnych możliwości ruchowych. Buduje to podstawę motoryki, która w przyszłości przekłada się na wysoką sprawność w sporcie zawodowym. Ominięcie etapu budowania fundamentu może skutkować niezrównoważonym rozwojem motorycznym zdominowanym przez wzorce specyficzne dla danej dyscypliny”.

– Jakub Marynowicz, trener przygotowania motorycznego.

PROGRAM

title decoration

FUNDAMENTY to program przeznaczony dla aktywnej młodzieży niezależnie od sportowej specjalizacji. Każdy z uczestników zajęć poddawany jest indywidualnej ocenie funkcjonalnej, na podstawie której dobierane są metody treningowe. Wpływa to to nie tylko na poprawę najważniejszych umiejętności ruchowych, tj. bieganie, skakanie, rzucanie, kopanie czy łapanie, lecz również ma charakter korekcyjny.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w wygodnych godzinach poszkolnych (od 16:30). Ćwiczenia prowadzone są w małych grupach (max. 10 osób) i przez wykwalifikowanych trenerów przygotowania motorycznego.

KORZYŚCI

title decoration

– zrównoważony rozwój ruchowy w okresie wzrastania;

– poprawa mobilności i stabilności stawowej;

– wysoka jakość podstawowych wzorców ruchowych;

– rozwój koordynacji, równowagi i zwinności;

– atletyczna sylwetka ciała i poprawa postawy ciała;

– wzrost siły funkcjonalnej i mocy;

– odporność psychiczna i charakter przyszłego mistrza;

GRUPY WIEKOWE

title decoration

FUNDAMENTY obejmują dwie grupy wiekowe: 8-12 lat oraz 13-16 lat. Do wzięcia udziału w zajęciach zapraszamy dzieci i młodzież niezależnie od stopnia przygotowania fizycznego. Z treningów skorzystają zarówno osoby uprawiające już jakiś sport jak i te które nie wybrały swojej docelowej dyscypliny sportowej. Dzięki programowi chcemy również pomóc dzieciom nieaktywnym fizycznie, by w sposób zrównoważony i zachęcający rozwijały sportową postawę i wzmacniały odpowiedzialność za swoje zdrowie w przyszłości.

REJESTRACJA

Cena karnetu wynosi 180 zł (1 m-c) lub 490 zł (3 m-ce).

Każdy z uczestników programu może brać udział w dwóch treningach grupowych w tygodniu. Dokładny grafik spotkań umieszczony jest poniżej. Zapisy odbywają się online po kliknięciu wybranego wariantu:

Zarejestruj się – 1 miesiąc

Zarejestruj się – 3 miesiące

GRAFIK ZAJĘĆ

Grupa 1 (wiek 8-12 lat). Pierwsze spotkanie w każdym miesiącu przeznaczone jest na indywidualną ocenę funkcjonalną i reewaluację postępów treningowych.

Już wkrótce powstaną dodatkowe grupy, także dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Prosimy śledzić naszą stronę www i profil na Facebook’u!

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile