fbpx
Ładowanie...
  • INDYWIDUALNY

    PLAN ZDROWEJ ZMIANY.

    PIERWSZY KROK DO SPRAWNEGO CIAŁA!

„Plan zdrowej zmiany” to profesjonalny program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia. Kompleksowość projektu polega na poprowadzeniu Cię przez wiele elementów usprawniających Twoje ciało oraz zdrowie – od treningu, fizjoterapii, dietetyki, po motywację i edukację.

Efekty Twojej 4-tygodniowej pracy pod okiem naszych specjalistów zauważysz już na poziomie wyglądu, sprawności, siły i kondycji fizycznej. Po tym czasie będziesz mógł/a świadomie dbać o swoje ciało tak, aby służyło Ci przez długie lata!

Indywidualność programu pozwala na holistyczne podejście do Twoich potrzeb i celów. Przez cały okres trwania projektu otrzymujesz stałą opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Cel projektu

title decoration

Głównym celem programu jest rozpoczęcie trwałej przemiany w Twoim życiu. Chcemy zachęcić Cię do uprawiania sportu, właściwego odżywiania, odpowiedniej regeneracji i generalnie zdrowego stylu życia. Program rozpoczniesz od wizyty fizjoterapeutycznej, oceny funkcjonalnej oraz konsultacji dietetycznej – co pozwoli wyznaczyć Twój indywidualny cel i plan współpracy.

Okres 4 tygodni to jedynie dobry początek tego co czeka Cię później – staniesz się sprawniejszy, szczęśliwszy i pewniejszy siebie. Wystarczy tylko zacząć!

Co osiągniesz po ukończeniu programu?

title decoration

Po 4 tygodniach wspólnej pracy wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się Twoja sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej. Jednocześnie zyskasz większą pewność siebie i będziesz znakomicie czuć się w swojej skórze (endorfiny zrobią swoje :)). Dowiesz się jak doskonałą maszyną jest ludzkie ciało i dostaniesz program jego obsługi.

ZAKRES PROJEKTU

Program składa się z trzech obszarów, które mają na celu maksymalizację osiąganych rezultatów po 4 tygodniach wspólnej pracy. Są to: 1) trening, 2) pomiar postępów, 3) fizjoterapia.

TRENING

Treningi personalne odbywają się 2 x w tygodniu w odstępach 2-3 dni. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki. Trening zawiera: przygotowanie do ćwiczeń, spalanie tkanki tłuszczowej, wsparcie przy dolegliwościach bólowych, wzmocnienie mięśni i kształtowanie sylwetki.

W ramach programu otrzymasz także nielimitowany dostęp do zajęć grupowych, prowadzonych w naszym Centrum.

POMIAR POSTĘPÓW

Przed rozpoczęciem programu odbędziesz indywidualną sesję z trenerem oraz dietetykiem. Celem spotkania jest przeprowadzenie testów funkcjonalnych i określenie składu ciała. Na tej podstawie nasi specjaliści wspólnie z Tobą wyznaczą cel i plan na najbliższych 4 tygodnie.

Pod koniec projektu odbędzie się ponowne spotkanie z dietetykiem i sprawdzenie osiągniętych rezultatów. To pozwoli na weryfikację założonych wcześniej celów!

 

FIZJOTERAPIA

Program zakłada godzinną wizytę u fizjoterapeuty, w celu ustalenia ewentualnych dolegliwości bólowych czy dysfunkcji. Pozwoli to na dobranie odpowiedniej jednostki treningowej, która umożliwi powrót do pełnej sprawności. Nasz organizm to genialny mechanizm, który doskonale potrafi się regulować, wystarczy tylko trochę mu w tym pomóc.

Uczestnicy projektu

title decoration

 

Wszystkie osoby, które są relatywnie mało aktywne fizycznie i chciałyby w mądry, zrównoważony sposób rozpocząć proces przemiany

Osoby, które pragną zredukować poziom tkanki tłuszczowej lub zwiększyć masę mięśniową

Osoby, które chciałyby być poprowadzone przez grupę specjalistów, tak, aby nie popełniać błędów i dzięki temu osiągnąć najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie

Minimalny wiek uczestnictwa to 14 lat

 

Szczegóły organizacyjne

title decoration

 

Cena uczestnictwa w projekcie: 1445 zł

Termin projektu: ustalany jest indywidualnie

Rejestracja: Online – po kliknięciu poniższego odnośnika.

Więcej informacji: zadzwoń pod nr 609 805 660 lub napisz na info@body-work.pl

Zarejestruj się

 

Co otrzymujesz?

title decoration

W cenie projektu otrzymujesz:

8 indywidualnych treningów z trenerem

Wizytę u fizjoterapeuty (na początku)

2 pomiary składu ciała (na początku i na końcu)

Konsultację żywieniową i jadłospis

Cotygodniowe zadania domowe związane z higieną życia

Stałą opiekę i wsparcie trenera oraz dietetyka

Nieograniczony dostęp do zajęć grupowych i sauny przez czas trwania projektu

Zasady sanitarne

title decoration

W związku z podwyższonym ryzykiem wywołanym epidemią COVID-19, w naszym Centrum stosujemy się do następujących zasad:

*kontrolujemy liczbę osób przebywających na terenie Centrum

*dezynfekujemy użyty sprzęt

*regularnie wietrzymy sale

*zapewniamy dostęp do płynów dezynfekujących

 

Bardziej szczegółowy regulamin sanitarny można znaleźć klikając na poniższy odnośnik:

Regulamin sanitarny

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile