TRENING

Treningi personalne odbywają się 2 x w tygodniu w odstępach 2-3 dni. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki. Trening zawiera: przygotowanie do ćwiczeń, spalanie tkanki tłuszczowej, wsparcie przy dolegliwościach bólowych, wzmocnienie mięśni i kształtowanie sylwetki.

W ramach programu otrzymasz także nielimitowany dostęp do zajęć grupowych, prowadzonych w naszym Centrum.

POMIAR POSTĘPÓW

Przed rozpoczęciem programu odbędziesz indywidualną sesję z trenerem oraz dietetykiem. Celem spotkania jest przeprowadzenie testów funkcjonalnych i określenie składu ciała. Na tej podstawie nasi specjaliści wspólnie z Tobą wyznaczą cel i plan na najbliższych 4 tygodnie.

Pod koniec projektu odbędzie się ponowne spotkanie z dietetykiem i sprawdzenie osiągniętych rezultatów. To pozwoli na weryfikację założonych wcześniej celów!

 

FIZJOTERAPIA

Program zakłada godzinną wizytę u fizjoterapeuty, w celu ustalenia ewentualnych dolegliwości bólowych czy dysfunkcji. Pozwoli to na dobranie odpowiedniej jednostki treningowej, która umożliwi powrót do pełnej sprawności. Nasz organizm to genialny mechanizm, który doskonale potrafi się regulować, wystarczy tylko trochę mu w tym pomóc.