fbpx
Ładowanie...
  • TRENING ONLINE.

    POPRAW SWOJĄ SYLWETKĘ

    W JEDEN MIESIĄC! 

ZAPISZ SIĘ

Zarejestruj się i kup miesięczny dostęp w cenie 89 zł. Szczegóły dotyczące dołączenia do programu otrzymasz na maila.

Rejestracja

Nagły wybuch epidemii spowodował, że z dnia na dzień zostaliśmy zamknięci w czterech ścianach. Cierpi na tym nie tylko nasza psychika, ale również ciało, które zostało pozbawione odpowiedniej dawki ruchu. Proponujemy, aby nie poddawać się i wykorzystać ten czas na zrobienie dla siebie czegoś dobrego, co pozwoli choć częściowo powrócić do „normalności” 🙂

„Plan zdrowej zmiany” to profesjonalny program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia. Przez najbliższe tygodnie będziemy Cię prowadzić, szkolić, trenować i wspierać w każdym możliwym aspekcie. Już po kilku tygodniach zobaczysz znaczne efekty w swoim ciele – na poziomie wyglądu, sprawności, siły i kondycji fizycznej.

Sam program to nie tylko praca i wysiłek fizyczny. To przede wszystkim ogrom dobrej zabawy. Treningi i spotkania będą się odbywać online, a nasi doświadczeni trenerzy, fizjoterapeuci i dietetycy będą Cię nieustannie wspierać i motywować.

ZAKRES PROJEKTU

Program składa się z trzech obszarów, które mają na celu maksymalizację osiąganych rezultatów. Są to: 1) edukacja, 2) trening, 3) społeczność. 

Szczegóły organizacyjne

title decoration

 

Cena uczestnictwa w projekcie 89 zł / miesiąc

Liczba uczestników: bez ograniczeń

Termin projektu: możesz dołączyć w każdym momencie!

Rejestracja: Online – po otrzymaniu informacji o zakupie dołączamy Cię do grupy i wysyłamy wszystkie szczegóły organizacyjne

Więcej informacji: zadzwoń pod nr 609 805 660 lub napisz na info@body-work.pl

Tygodniowy plan treningów

 

ZAPISZ SIĘ

Zarejestruj się i kup miesięczny dostęp w cenie 89 zł. Szczegóły dotyczące dołączenia do programu otrzymasz na maila.

Rejestracja

Trening mobilności

title decoration

Jeżeli chciałbyś zobaczyć lub doświadczyć jak wygląda przykładowy trening kliknij poniższy odnośnik i przekonaj się!

Obejrzyj wideo

Trening funkcjonalny

title decoration

Każdy trening publikowany jest „na żywo” poprzez platformę streamingową. Codziennie będziesz mieć możliwość poznania różnych trenerów z Centrum BODYWORK.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć lub doświadczyć jak taki przykładowy trening wygląda kliknij poniższy odnośnik i przekonaj się!

Obejrzyj wideo

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile