fbpx
Ładowanie...
  • TRENING ONLINE.

    POPRAW SWOJĄ SYLWETKĘ

    W JEDEN MIESIĄC! 

ZAPISZ SIĘ

Zarejestruj się i kup miesięczny dostęp w cenie 89 zł. Szczegóły dotyczące dołączenia do programu otrzymasz na maila.

Rejestracja

Nagły wybuch epidemii spowodował, że z dnia na dzień zostaliśmy zamknięci w czterech ścianach. Cierpi na tym nie tylko nasza psychika, ale również ciało, które zostało pozbawione odpowiedniej dawki ruchu. Proponujemy, aby nie poddawać się i wykorzystać ten czas na zrobienie dla siebie czegoś dobrego, co pozwoli choć częściowo powrócić do „normalności” 🙂

„Plan zdrowej zmiany” to profesjonalny program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia. Przez najbliższe tygodnie będziemy Cię prowadzić, szkolić, trenować i wspierać w każdym możliwym aspekcie. Już po kilku tygodniach zobaczysz znaczne efekty w swoim ciele – na poziomie wyglądu, sprawności, siły i kondycji fizycznej.

Sam program to nie tylko praca i wysiłek fizyczny. To przede wszystkim ogrom dobrej zabawy. Treningi i spotkania będą się odbywać online, a nasi doświadczeni trenerzy, fizjoterapeuci i dietetycy będą Cię nieustannie wspierać i motywować.

Cel projektu

title decoration

Głównym celem programu jest rozpoczęcie trwałej przemiany w Twoim życiu. Chcemy zachęcić Cię do uprawiania sportu, właściwego odżywiania, odpowiedniej regeneracji i generalnie zdrowego stylu życia. Oprócz programu treningowego projekt będzie mieć charakter edukacyjny. W praktyce dowiesz się jak dbać o swoje ciało, aby służyło Ci przez wiele lat w zdrowiu i sprawności. Pierwsze 4 tygodnie to jedynie dobry początek tego co czeka Cię później – staniesz się sprawniejszy, szczęśliwszy i pewniejszy siebie. Wystarczy tylko zacząć!

Co osiągniesz po ukończeniu programu?

title decoration

Program zakłada wspólną aktywność przez 1 miesiąc, po czym będziesz mieć możliwość przedłużenia dostępu na kolejne miesiące. Już po pierwszym miesiącu systematycznego trenowania wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej. Jednocześnie zyskasz większą pewność siebie i będziesz znakomicie czuć się w swojej skórze (endorfiny zrobią swoje… ;-)) Dowiesz się jak doskonałą maszyną jest ludzkie ciało i dostaniesz program jego obsługi.

ZAKRES PROJEKTU

Program składa się z trzech obszarów, które mają na celu maksymalizację osiąganych rezultatów. Są to: 1) edukacja, 2) trening, 3) społeczność. 

EDUKACJA

W każdym tygodniu będziesz otrzymywać dostęp do jednego filmu wykładowego mówiącego o innym aspekcie filozofii BODYWORK, począwszy od tego kiedy i dlaczego powinniśmy dbać o swoje ciało, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące treningu, odżywiania, regeneracji i odpoczynku, aż po długoterminowe rezultaty takich działań.

Dodatkowo raz w tygodniu otrzymasz „wyzwanie tygodnia”, czyli zadanie, które będzie przekładać się na długoterminową zmianę Twoich nawyków.

TRENING

Zajęcia prowadzone są na żywo w wersji online przez zespół naszych doświadczonych trenerów. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Codziennie od poniedziałku do soboty odbywają się 2 treningi dziennie i są one dostępne do oglądania przez 7 kolejnych dni. Treningi podzielone są na 3 stopnie zaawansowania i wymagają jedynie odrobiny przestrzeni bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Sam decydujesz, który poziom jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

SPOŁECZNOŚĆ

Program dostosowany jest do warunków „domowych” i odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku. Dołączając do grupy stajesz się częścią społeczności. Możesz komunikować się z prowadzącymi zajęcia oraz innymi uczestnikami, zadawać pytania lub dzielić się doświadczeniami.

Dodatkowo podczas każdego treningu widzisz, że inne osoby trenują razem z Tobą, co pozytywnie wpływa na poziom Twojej motywacji.

 

Uczestnicy projektu

title decoration

 

*Wszystkie osoby, które są relatywnie mało aktywne fizycznie i chciałyby w mądry, zrównoważony sposób rozpocząć proces przemiany (poziom zaawansowania 1)

*Osoby, które pragną zredukować poziom tkanki tłuszczowej lub zwiększyć masę mięśniową (poziom zaawansowania 2 i 3)

*Osoby, które chciałyby być poprowadzone przez grupę specjalistów, tak, aby nie popełniać błędów i dzięki temu osiągnąć najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie (poziomy zaawansowania 1-3)

 

Szczegóły organizacyjne

title decoration

 

Cena uczestnictwa w projekcie 89 zł / miesiąc

Liczba uczestników: bez ograniczeń

Termin projektu: możesz dołączyć w każdym momencie!

Rejestracja: Online – po otrzymaniu informacji o zakupie dołączamy Cię do grupy i wysyłamy wszystkie szczegóły organizacyjne

Więcej informacji: zadzwoń pod nr 609 805 660 lub napisz na info@body-work.pl

Tygodniowy plan treningów

 

Co otrzymujesz?

title decoration

W miesięcznej cenie projektu otrzymujesz:

* 12 treningów tygodniowo podzielonych na 3 stopnie zaawansowania (treningi są zapisywane i dostępne do odtworzenia przez kolejnych 7 dni)

* 4 filmy o charakterze edukacyjnym

* 4 wyzwania tygodnia – zadania do wykonania we własnym zakresie

* Dostęp do społeczności osób rozwijających się razem z Tobą

* Stałą opiekę i wsparcie naszego zespołu – w każdej chwili trwania projektu

ZAPISZ SIĘ

Zarejestruj się i kup miesięczny dostęp w cenie 89 zł. Szczegóły dotyczące dołączenia do programu otrzymasz na maila.

Rejestracja

Trening mobilności

title decoration

Każdy trening publikowany jest „na żywo” poprzez platformę streamingową. Codziennie będziesz mieć możliwość poznania różnych trenerów z Centrum BODYWORK.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć lub doświadczyć jak taki przykładowy trening wygląda kliknij poniższy odnośnik i przekonaj się!

Obejrzyj wideo

Trening funkcjonalny

title decoration

Każdy trening publikowany jest „na żywo” poprzez platformę streamingową. Codziennie będziesz mieć możliwość poznania różnych trenerów z Centrum BODYWORK.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć lub doświadczyć jak taki przykładowy trening wygląda kliknij poniższy odnośnik i przekonaj się!

Obejrzyj wideo

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile