EDUKACJA

W każdym tygodniu będziesz otrzymywać dostęp do jednego filmu wykładowego mówiącego o innym aspekcie filozofii BODYWORK, począwszy od tego kiedy i dlaczego powinniśmy dbać o swoje ciało, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące treningu, odżywiania, regeneracji i odpoczynku, aż po długoterminowe rezultaty takich działań.

Dodatkowo raz w tygodniu otrzymasz „wyzwanie tygodnia”, czyli zadanie, które będzie przekładać się na długoterminową zmianę Twoich nawyków.

TRENING

Zajęcia prowadzone są na żywo w wersji online przez zespół naszych doświadczonych trenerów. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki.

Codziennie od poniedziałku do soboty odbywają się 2 treningi dziennie i są one dostępne do oglądania przez 7 kolejnych dni. Treningi podzielone są na 3 stopnie zaawansowania i wymagają jedynie odrobiny przestrzeni bez żadnych dodatkowych akcesoriów. Sam decydujesz, który poziom jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

SPOŁECZNOŚĆ

Program dostosowany jest do warunków „domowych” i odbywa się w zamkniętej grupie na Facebooku. Dołączając do grupy stajesz się częścią społeczności. Możesz komunikować się z prowadzącymi zajęcia oraz innymi uczestnikami, zadawać pytania lub dzielić się doświadczeniami.

Dodatkowo podczas każdego treningu widzisz, że inne osoby trenują razem z Tobą, co pozytywnie wpływa na poziom Twojej motywacji.