EDUKACJA

W czasie projektu odbędą się trzy spotkania o charakterze edukacyjnym, podczas których nasi specjaliści przedstawią  filozofię BODYWORK, począwszy od tego kiedy i dlaczego powinniśmy dbać o swoje ciało, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące treningu, odżywiania, regeneracji i odpoczynku, aż po długoterminowe rezultaty takich działań.

Dodatkowo w trakcie całego programu nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji i sukcesywnie dzielą się wiedzą praktyczną.

TRENING

Zajęcia w grupie 12 uczestników prowadzone są 3 x w tygodniu w odstępach 1-2 dni. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki. Trening zawiera: przygotowanie do ćwiczeń, spalanie tkanki tłuszczowej, wsparcie przy dolegliwościach bólowych, wzmocnienie mięśni i kształtowanie sylwetki.

W każdym tygodniu trener przekazuje uczestnikom pracę indywidualną oraz wyzwanie związane ze zmianą nawyków żywienia, pozycji siedzącej lub krótkich sesji ćwiczeń w domu.

POMIAR POSTĘPÓW

Przed rozpoczęciem programu każdy z uczestników odbędzie indywidualną sesję z trenerem oraz dietetykiem. Celem spotkania jest przeprowadzenie testów funkcjonalnych i określenie składu ciała. Na tej podstawie nasi specjaliści wspólnie z Tobą wyznaczą cel i plan na najbliższych 6 tygodni.

Pod koniec projektu odbędzie się ponowne spotkanie z dietetykiem i sprawdzenie osiągniętych rezultatów. To pozwoli na weryfikację założonych wcześniej celów!