fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • SPRZĘT

BODYWORK to spotkanie profesjonalnego treningu medycznego i sportowego ze współczesną technologią.

Pełna personalizacja danych

title decoration

System treningu BODYWORK oparty jest na pełnym monitorowaniu parametrów ruchu (m.in siły) i ich archiwizacji cyfrowej. Nasi trenerzy maja wgląd w rozwój Twoich umiejętności w treningu personalnym, dzięki czemu zadawane obciążenia są idealnie dopasowanym do Ciebie bodźcem treningowym. W centrum integrujemy kilka profesjonalnych systemów do przetwarzania danych tj. SmartCoach™ Pro, Exxentric, Enraf Nonius i inne.

SmartCoach™ Pro

title decoration

System SmartCoach™ Pro pozwala na pełne sprzężenie specjalistycznych maszyn do treningu medycznego i sportowego oraz strefy wolnych ciężarów z trenerskim komputerem. Na tej podstawie diagnozujemy Cię i programujemy Twój trening indywidualnie. SmartCoach™ Pro jest kompleksowym narzędziem, które staje się wsparciem zarówno w trakcie treningu sportowego jak i podczas rehabilitacji.

Obejrzyj wideo

Platforma Exxentric

title decoration

Opierająca się na filozofii treningu ekscentrycznego platforma z wyciągiem inercjalnym (takim jak w zabawce yo-yo) jest prawdziwym monstrum do treningu siłowego. Ważąca ok. 25 kg konstrukcja generuje obciążenia bliskie momentom sił spotykanym w pracy ze sztangą dociążoną 200-300 kg talerzy. System ten wykorzystywany jest m.in. przez NASA w treningu astronautów ze względu na funkcjonalność napędu platformy w warunkach zera grawitacji.

Wyciąg Versa

title decoration

Wyciąg typu Versa Pulley stanowi najbardziej skuteczny w naszym Centrum system do rozwijania siły funkcjonalnej na każdym poziomie zaawansowania. Trening przy użyciu tego przyrządu integruje poznane w treningu ćwiczenia podstawowe w bardziej złożony ruch i pozwala ćwiczącemu nasladowac rzeczywistą aktywność sportową (np. backhand w tenisie).

Obejrzyj wideo

Platforma Vertimax

title decoration

Stworzona w celu treningu koszykarzy platforma Vertimax jest kompleksowym systemem wyciągów elastycznych które dają możliwość wszechstronnego oporowania. Praca przy jej użyciu znajduje zastosowanie w treningu mocy, szybkości, zwinności oraz w rzeczywistych aktywnościach tj. uderzanie, rzucanie, pchanie itd.

Obejrzyj wideo

Ergometry rowerowe Keiser M3i

title decoration

Więcej informacji wkrótce.

Obejrzyj wideo

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile