fbpx
Ładowanie...
  • TRENING DLA BIEGACZY W PLENERZE

    16.07.

NOWOŚĆ! W naszym grafiku zajęć grupowych pojawiły się treningi w plenerze. Zajęcia odbywają się w malowniczych okolicach np.  Jeziora „Rusałka”, Parku Sołackim czy Cytadeli.

Zapisz się / 16.07.

Opis zajęć

title decoration

Zajęcia stanowią uzupełnienie treningów biegowych. Program treningowy opiera się na kompleksowym rozwoju niezbędnych aspektów sprawności biegaczy. W głównej mierze ma na celu poprawienie ogólnej sprawności organizmu, a także zwiększenie efektywności biegu.

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką (krótkim przygotowaniem ruchowym), następnie przechodzimy do rozbiegania (2-3km), którym przemieścimy się w docelowe miejsce treningu. Część główna to praca nad doskonaleniem techniki biegu, wytrzymałością czy szybkością przy zastosowaniu różnych środków treningowych takich jak podbiegi, czy „zabawa biegowa”. Po części głównej przechodzimy do rozbiegania, wracając do Centrum BODYWORK.

Informacje podstawowe

title decoration

Najbliższe spotkanie: 16.07. godz. 17:00

(śledź nasze aktualności, aby być na bieżąco z harmonogramem kolejnych zajęć)

Czas trwania: ok. 75 minut

Zbiórka: przy recepcji w Centrum Bodywork

Cena: 30 zł/trening

Więcej informacji: zadzwoń pod nr 609 805 678 lub napisz na info@body-work.pl

Zapisz się / 16.07.

Dla kogo?

title decoration

Zapraszamy zarówno zaawansowanych biegaczy jak i osoby biegające rekreacyjnie, którzy chcą poprawić technikę biegania i wzmocnić te elementy funkcjonowania organizmu, które przekładają się na efektywność biegu. Poziom intensywności będzie dostosowany do grupy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile