fbpx
Ładowanie...
  • TRENING INDYWIDUALNY

Przebieg treningu

title decoration

Sesja treningowa standardowo trwa 55 minut. W zależności od indywidualnych preferencji możesz trenować raz lub więcej razy w tygodniu. Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy dwóch lub trzech sesjach/tydzień. Część z nich może być realizowana samodzielnie, zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Pierwsze spotkanie z trenerem jest kluczowe. Z jednej strony chodzi o ustalenie celu (np. poprawa sylwetki), z drugiej o sprawdzenie na jakim etapie jesteś jeżeli chodzi o twoją sprawność i rozwój fizyczny. W tym celu wykonywana jest tzw. ocena funkcjonalna. Jest to nic innego jak zestaw różnych ćwiczeń weryfikujących zdolności ruchowe, siłę, koordynację, wytrzymałość itp. W ten sposób trener uzyskuje dostęp do wiedzy o twoim ciele, dzięki czemu może stworzyć skuteczny plan treningowy.

Plan treningowy

title decoration

Trenując regularnie (2-3 razy w tygodniu), pierwsze rezultaty powinieneś zauważyć już po kilku tygodniach. Właśnie w tym początkowym okresie często zachodzi największy postęp. Jeżeli np. masz nadwagę lub nie byłeś wcześniej zbyt aktywny, ciało szybko da ci sygnał, że jest „zadowolone” z podejmowanego wysiłku.

Wielu osobom rozpoczęcie pracy z ciałem wydaje się trudnym przedsięwzięciem. Wymaga wysiłku i „przełamania się”. Dlatego warto, zwłaszcza na początku, skorzystać z pomocy profesjonalnego trenera, który przygotuje odpowiedni plan treningowy oraz zmotywuje do działania. Jednocześnie będzie pilnować, aby trening rozwijał się stopniowo i żebyś nie próbował od początku udźwignąć zbyt wiele. Łatwo się bowiem zniechęcić, a nam chodzi o długotrwałe efekty!

W pewnym momencie trening przestaje być wyzwaniem, a staje się przyjemnością i radością. Jest codzienną rutyną, elementem wpisanym w cotygodniowy grafik zajęć. Dzięki temu możemy przez długie lata być szczupli, sprawni i bardziej cieszyć się życiem!

Dla kogo?

title decoration

Trening personalny jest dla każdego! Nie ma znaczenia w jakim jesteś wieku i jaki jest twój stopień sprawności. Właśnie dlatego, że ćwiczysz w formule „jeden na jeden”, twój trener dopasowuje plan treningowy dokładnie pod twoje indywidualne potrzeby. Bez wątpliwości jest to najszybsza i najskuteczniejsza forma osiągnięcia celów na poziomie ciała.

W Centrum BODYWORK pracujemy z naszymi Klientami głównie indywidualnie, w formie treningów personalnych. Jest u nas kameralnie, profesjonalnie i życzliwie. Nikt nikogo nie ocenia. Dlatego jeżeli odstraszają Cię zatłoczone kluby fitness, u nas znajdziesz spokój i zgrany, sympatyczny zespół, w każdej chwili służący pomocą.

Dieta

title decoration

Aby efekt treningu był w pełni widoczny, należy zadbać o właściwe odżywianie. Oczywiście nie dla każdego celu dieta jest tak samo ważna. Jeżeli naszym celem jest odchudzanie lub zwiększenie masy mięśniowej, właściwa dieta będzie miała znaczenie kluczowe. Jeżeli zależy nam bardziej na wzmocnieniu ciała lub poprawie sprawności, znaczenie diety jest mniejsze, acz nie bez znaczenia.

W zależności od celu warto skorzystać z porady doświadczonego dietetyka, równolegle do prowadzonych treningów. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o poradach dietetycznych w naszym Centrum zapraszamy do sekcji dietetycznej!

Usługi dietetyczne

JAK ZACZĄĆ?

Jeżeli jesteś gotów rozpocząć swoją przygodę z treningiem personalnym zapraszamy do kontaktu z recepcją naszego Centrum w celu umówienia spotkania z jednym z naszych trenerów. Zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji!

609 805 660

Sprawdź swoją sprawność!

Pierwsze spotkanie z trenerem to nic innego jak tzw. ocena sprawności. Podczas kilku prostych ćwiczeń trener sprawdza co działa dobrze, a nad czym należy popracować podczas treningów. Pamiętaj – ta ocena jest dla Ciebie i dla trenera. Pomaga zbudować plan treningowy i weryfikować postępy.

Teraz możesz nabyć ocenę funkcjonalną w specjalnej promocyjnej cenie. Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej!

Ocena funkcjonalna

Dlaczego BODYWORK?

Wierzymy, że najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Uczymy uniwersalnych zasad rozwijania sprawności fizycznej. Naszą misją jest trwały wzrost sprawności i Twój sportowy sukces. Oferujemy zintegrowany system treningu, który obejmuje trening medyczny, funkcjonalny i przygotowanie do sportu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Polub nasz profil na Facebook’u lub napisz na info@body-work.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile