fbpx
Ładowanie...
  • ZDROWY BRZUCH

to projekt dla osób, które mają problemy zdrowotne w obrębie pracy mięśni brzucha, dna miednicy, przepony.

Proces naprawy funkcjonowania jest monitorowany podczas badanie USG i opinii fizjoterapeuty.

Opis projektu

title decoration

Pierwsze spotkanie to wywiad, badanie USG brzucha dynamiczne i statyczne, testowanie funkcjonalne mięśni tułowia (mięśnie brzucha, grzbietu, dnia miednicy, przepony) i nauka ćwiczeń dla poprawy napięcia zmienionych tkanek.

Cały projekt trwa około 2 miesiące, czyli 8 spotkań treningowych. Na ostatnim spotkaniu z cyklu sprawdzamy zmiany przy pomocy USG i testów, które były zastosowane na początku.

ZAPISZ SIĘ / 1695 zł

Jakie dysfunkcje kwalifikują się do projektu?

title decoration

* rozejście kresy mięśnia prostego brzucha

* przebyta ciąża (poród naturalny i cesarskie cięcie)

* brak aktywności mięśni stabilizujących brzucha

* problemy z dnem miednicy

* stany po operacjach brzusznych

PROWADZĄCE:

Katarzyna Adamek

title decoration

SPECJALIZACJA: TRENING MEDYCZNY, TRENING I FIZJOTERAPIA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w treningu i terapii kobiet w ciąży oraz po porodzie. Zajmuje się też terapią przeciwbólową. W swojej pracy zależnie od potrzeb łączy pracę w gabinecie z treningiem. Ukończyła liczne kursy z zakresu treningu oraz fizjoterapii w okresie okołoporodowym, w tym również korekcji przy rozejściu mięśni brzucha, a także szkolenia z terapii tkanek miękkich, masażu i kinesiotapingu. Pierwsze doświadczenia w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywała 5 lat temu w jednej z poznańskich szkół rodzenia. Aktualnie sama jest mamą i wie jak istotny jest brak dolegliwości bólowych w czasie ciąży oraz odpowiednio dobrany trening, by zdrowo powrócić do formy po porodzie. W swojej pracy skupia się na likwidowaniu dolegliwości bólowych, przygotowaniu do aktywnego porodu, poprawie funkcji i odbudowie ciała po porodzie.

Małgorzata Muzyka-Kopera

title decoration

SPECJALIZACJA: TRENING MEDYCZNY, FUNKCJONALNY, ZDROWIE CIAŁA

Fizjoterapeuta, trener, instruktor, szkoleniowiec. Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

Natalia Guzikowska

title decoration

SPECJALIZACJA: TRENING FUNKCJONALNY, MEDYCZNY

Studentka V roku fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, zdobywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie, które integruje z własnym podejściem do treningów. Poza kształceniem zawodowym rozwija się również dodatkowo uczestnicząc w kursach i konferencjach związanych z treningiem medycznym, zdobywając umiejętności w rehabilitacji pourazowej oraz w przypadku bólów kręgosłupa. Jej głównym obszarem zainteresowań są treningi w okresie okołoporodowym. Swoją wiedzę łączy z empatią i stara się tworzyć wyjątkową przestrzeń dla przyszłych mam, gdzie mogą doświadczyć wsparcia nie tylko fizycznego, ale i emocjonalnego. Pomaga również obecnym mamom powrócić do pełnej sprawności po porodzie. Jest certyfikowaną trenerką medyczną, ponadto ukończyła kursy związane z treningiem kobiet w ciąży oraz po porodzie Profi Fitness School. Szkoliła się z treningu prozdrowotnego dla mięśni dna miednicy oraz z rehabilitacji rozejścia mięśnia prostego brzucha pod okiem mgr Kasi Witek-Sokołowskiej. Ukończyła również liczne kursy uzupełniające, m.in z treningu funkcjonalnego, podstaw metody pilates, masażu tkanek głębokich oraz wykorzystania ultrasonografii w praktyce fizjoterapeuty.

 

Chcesz odzyskać sprawność mięśni brzucha?

CENA: 1695 zł

Zapisz się tutaj:

ZAMAWIAM / 1695 zł

Jeśli masz pytania, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr 609 805 660. Pracownicy recepcji udzielą Ci wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile