fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE

Profesjonalna fizjoterapia

Centrum BODYWORK® to wyjątkowe miejsce w Poznaniu, w którym nie tylko stosujemy nowoczesne metody fizjoterapii, ale również integrujemy je z ćwiczeniami fizycznymi i zbilansowaną dietą.

Oferowana przez nas fizjoterapia jest holistycznym spojrzeniem na ciało klienta. Współpraca z naszymi terapeutami to proces poszukiwania przyczyny dysfunkcji, terapii i utrwalenia efektów terapeutycznych w życiu codziennym lub w uprawianym sporcie.

CENNIK USŁUG

Kiedy możemy pomóc?

title decoration

Przede wszystkim koncentrujemy się na podniesieniu poziomu sprawności fizycznej po kontuzji lub interwencji chirurgicznej. Minimalizujemy ból w stanie ostrym, by skutecznie poprawić zakres ruchu, siłę mięśniową i propriocepcję. W efekcie pomagamy w powrocie do zdrowia i ulubionej aktywności fizycznej.

Pracujemy również z przewlekłymi stanami chorobowymi zarówno w obszarze narządu ruchu jak i narządów wewnętrznych. Nasi specjaliści korzystają z technik ortopedycznej terapii manualnej, terapii wisceralnej, terapii czaszkowo-krzyżowej oraz wielu innych.

Dowiedz się więcej!

Metody pracy

title decoration

Nasze działania są połączeniem pracy w gabinecie, treningu medycznego oraz terapii poznawczo-behawioralnej w procesie przywracania wysokiej jakości życia. Leczenie bólu dotyczy głównie:

– tkanek miękkich: mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł;
– stawów obwodowych: skokowego, kolanowego, biodrowego, barkowego, łokciowego, stawów nadgarstka;
– kręgosłupa lędźwiowego, krzyżowego, szyjnego, piersiowego oraz żeber;
– głowy, twarzy, zębów pochodzenia mięśniowo-powięziowego;
-narządów wewnętrznych jamy brzusznej, klatki piersiowej oraz miednicy;

Sprawdź jakimi metodami pracujemy

Przebieg wizyty

title decoration

Wizyta u fizjoterapeuty zawsze zaczyna się od wywiadu, który jest niezwykle istotnym elementem każdego procesu leczenia. Kolejny etap to badanie. Na podstawie powyższych elementów nasz specjalista może wystawić wstępną diagnozę i ustalić plan leczenia. Po tym następuje właściwa terapia, która może trwać kilka wizyt lub nawet mieć charakter stały (np. u sportowców).

Dowiedz się więcej!

Zespół

title decoration

Fizjoterapeuci BODYWORK stanowią grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów na terenie Poznania, zajmujących się działaniami z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej i masażu. Opowiedz nam o swoich dolegliwościach, a polecimy Ci terapeutę, który w najlepszy sposób będzie mógł się Tobą zająć i zaoferować swoją pomoc.

Poznaj naszych fizjoterapeutów

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile