fbpx
Ładowanie...
  • MASAŻ

Doświadcz kompleksowego odprężenia i regeneracji.

Masaż klasyczny, relaksacyjny i sportowy to trzy popularne rodzaje masażu, oferujące różnorodne korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Nasz zespół masażystów indywidualnie dobiera techniki i metody, dostosowując się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Masaż klasyczny

title decoration

Masaż klasyczny, znany również jako masaż szwedzki ma na celu pobudzenie tkanek, krążenia krwi, limfy oraz zmniejszenie napięcia mięśniowego. Podczas sesji masażysta wykonuje różnego rodzaju techniki, takie jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wibracje, oklepywanie. Masaż klasyczny może być stosowany zarówno w celach relaksacyjnych, jak i leczniczych. Terapeutycznie stosowany jest w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych, zarówno w stanach przewlekłych, jak i po kontuzjach. Może być również stosowany prewencyjnie. Relaksacyjne właściwości masażu klasycznego mają za to pozytywny wpływ na dobre samopoczucie i redukcję stresu, stwarzając przestrzeń na odprężenie organizmu.

Zapisz się

Masaż relaksacyjny

title decoration

Masaż relaksacyjny to typ masażu klasycznego, który bazuje na podobnych technikach, jednak charakteryzuje się mniejszą intensywnością. W trakcie sesji masażu relaksacyjnego, dochodzi do stymulacji krążenia krwi, zwiększenia elastyczności mięśni oraz wywołania uczucia odprężenia. Co z kolei pozwala się zrelaksować, złagodzić napięcie i stres, a przy tym poprawić samopoczucie i jakość życia.

Zapisz się

Masaż sportowy

title decoration

Masaż sportowy polega na głębokiej stymulacji mięśni oraz pobudzeniu krążenia krwi, co przyspiesza regenerację tkanek mięśniowych, zmniejsza ryzyko urazów oraz łagodzi ból mięśniowy. Wpływa również na poprawę elastyczności, zwiększając zakres ruchu i zmniejszając napięcie mięśniowe. Masaż sportowy stosowany jest często po treningu, w celu zapewnienia efektywnej regeneracji i zmniejszenia napięć, lub przykurczów. Z powodzeniem wykorzystywany jest również przed ćwiczeniami w celu lepszego przygotowania organizmu do wysiłku. Masaż sportowy jest zalecany dla osób aktywnych fizycznie, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Wspiera efektywność wysiłku fizycznego, niwelując dolegliwości bólowe oraz zapobiegając potencjalnym urazom.

Zapisz się

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUG MASAŻYSTY?

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr 609 805 660. Pracownicy recepcji udzielą Ci wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji oraz zaproponują dogodny termin masażu.

Klienci, którzy korzystają już z usług naszego Centrum otrzymują rabat -15%.

CENNIK USŁUG

Nasz zespół

Masażyści BODYWORK to wykwalifikowany zespół specjalizujący się w różnych technikach masażu. Ich misją jest poprawa zdrowia i samopoczucia naszych klientów poprzez profesjonalną i skuteczną terapię masażem.

Paula Bukolt

title decoration

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, fizjoterapeutka, technik masażysta, trenerka medyczna. Pasjonatka aktywności fizycznej i nauk dotyczących ludzkiego ciała. W swojej pracy stara się przywrócić swoim podopiecznym zdrowie i funkcjonalną sprawność, stawiając za cel przede wszystkim ich dobre funkcjonowanie w życiu codziennym.

Przemysław Górski

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną. Masażysta z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel, wykładowca, trener medyczny i funkcjonalny, instruktor lekkiej atletyki i pływania. Od zawsze związany z aktywnością fizyczną.

Podczas zabiegów łączy różne techniki masażu by osiągnąć jak najlepszy efekt u każdego klienta. Stosuje między innymi masaż sportowy jako uzupełnienie treningu czy element odnowy biologicznej i regeneracji. Doskonale zna i rozumie potrzeby ludzi aktywnych. Pracuje z osobami po przebytych urazach i kontuzjach wspomagając ich w procesie powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Na co dzień pracuje również z klientami szukającymi odprężenia i redukcji stresu, wykonując zabiegi masażu relaksacyjnego.

Filip Deskur

title decoration

Specjalizacja:

MASAŻ SPORTOWY, RELAKSACYJNY

Student IV roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego, technik masażysta, naturopata. Łączy różnorodne techniki masażu w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu. Masaż sportowy wspomaga odnowę biologiczną i wpływa na funkcjonalność układu mięśniowego. W swojej praktyce stosuje globalne spojrzenie na ciało. Wykonuje również masaże relaksacyjne w celu wyciszenia i odprężenia.

Ksenia Shumylovska

title decoration

SPECJALIZACJA:

MASAŻ RELAKSACYJNY, KOBIDO

Posiada 20-letnie doświadczenie jako masażystka na oddziałach szpitalnych m.in. pediatrii, neurologii, traumatologii, kardiologii. Przez 30 lat pracowała w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci niepełnosprawnych „Przyszłość” w Odessie. Ma również wieloletnie doświadczenie w pracy z ćwiczeniami wspomagających integrację sensoryczną. W 2022 roku ukończyła kurs kosmetologii oraz masażu Kobido. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki masażu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile