fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENERZY

Dobry trener to ten, który pomaga osiągnąć zmiany nie tylko na poziomie sylwetki ciała, lecz również jest w stanie ocenić asymetrie funkcjonalne, usprawnić kręgosłup i poprawić wynik sportowy Klienta.

W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego BODYWORK, nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Paweł Krótki

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TERAPIA NERWOWO-MIĘŚNIOWA, REHABILITACJA W SPORCIE

 

Twórca systemu treningu w Centrum i prekursor BODYWORK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia (również absolwent kierunku fizyka). Kierownik studiów podyplomowych „medyczny trener personalny” na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, będących pierwszym w Polsce programem edukacji trenerów o specjalizacji medycznej realizowanych w ramach szkolnictwa wyższego od 2014 r. Terapeuta nerwowo-mięśniowy (ENMT) łączący pracę gabinetu fizjoterapeutycznego z leczniczą siłą funkcjonalnych ćwiczeń fizycznych. Absolwent wielu praktyk trenerskich, m.in. w Training for Gold (Sewilla, Hiszpania) i Sports Science Lab (CA, USA) oraz uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego.

Małgorzata Muzyka-Kopera

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TRENING FUNKCJONALNY, ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

Fizjoterapeuta, trener, instruktor, szkoleniowiec. Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

Jakub Gdula

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MOTORYCZNY

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Anna Sochacka

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia (specjalność w sporcie) poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS „Warta” Poznań. By móc efektywniej pracować z pacjentami regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poszerzających wachlarz narzędzi terapeutycznych oraz bierze udział w konferencjach obejmujących tematykę fizjoterapii w sporcie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do pomocy osobom aktywnym fizycznie, które pragną osiągnąć najwyższy poziom sprawności i zdrowia lub też odzyskać je po przebytej kontuzji, urazie bądź zabiegu. Miłośniczka gier zespołowych, niegdyś reprezentantka AWF Poznań w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, dziś swoje zamiłowanie do sportu realizuje poprzez bieganie.

Olga Chmielewska

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

KARATE, TRENING FUNKCJONALNY

 

Trener Przygotowania Fizycznego oraz Trener Karate. Swoją wiedzę zdobyła podczas 5 letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, licznych kursów i kilkunastoletniej praktyki. Trenuje wyczynowo karate Shotokan i posiada tytuł aktualnej Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy i V-ce Mistrzyni Świata. Ciągle rozwija się próbując nowych dyscyplin i rodzajów treningu. Szczególną uwagę zwraca na przyjazną atmosferę i dobry kontakt z klientem.

Adam Jabłoński

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE SPORTOWCA, TRENING FUNKCJONALNY

 

Trener przygotowania motorycznego wg koncepcji Athlete’s Performance (EXOS). Na co dzień pracuje w klubie sportowym MUKS Poznań gdzie odpowiedzialny jest za przygotowanie fizyczne zawodniczek koszykówki, dodatkowo spełnia się jako trener sportowców amatorów oraz trener personalny. Jest absolwentem studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją trenera lekkoatletyki. W swojej pracy przykłada dużą wagę do jakości wykonywanego ruchu oraz koncentruje się na rozwijaniu podstawowych wzorców ruchowych.

 

Monika Salitra

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I. Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Dzięki wieloletniej praktyce Jogi doświadczyła wielu aspektów wpływu aktywności fizycznej na ciało i umysł człowieka. Metoda Iyengara charakteryzuje się najbardziej terapeutycznym podejściem, a w połączeniu z treningiem funkcjonalnym stanowi doskonałą bazę do indywidualnej pracy z pacjentem.

Katarzyna Leniec

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, DIETETYKA

 

Trener funkcjonalny, dietetyk, instruktor pływania oraz narciarstwa alpejskiego. W swojej pracy stawia na poprawę funkcjonowania ciała oraz pozbycie się dolegliwości bólowych poprzez stworzenie solidnego fundamentu, naukę stabilizacji i prawidłowego oddychania.

Dzięki licznym kursom oraz studiom (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu – Dietetyka; AWF w Poznaniu – Żywienie w Sporcie) nauczyła się jak skutecznie pomagać klientom, prawidłowo łącząc ruch oraz racjonalne, zbilansowane odżywianie. 

Według Kasi aktywny tryb życia nie tylko wpływa pozytywnie na sylwetkę czy zdrowie fizyczne, ale również kształtuje charakter i przekłada się na równowagę psychiczną.

Paula Bukolt

title decoration

SPECJALIZACJA:

TRENING MEDYCZNY

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, studentka fizjoterapii, technik masażysta, trenerka medyczna. Pasjonatka aktywności fizycznej i nauk dotyczących ludzkiego ciała. W swojej pracy stara się przywrócić swoim podopiecznym zdrowie i funkcjonalną sprawność, stawiając za cel przede wszystkim ich dobre funkcjonowanie w życiu codziennym.

Maciej Rakus

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MOVEMENTOWY, TRENING MEDYCZNY

Medyczny trener oraz technik masażysta. Pasjonat sportu od najmłodszych lat…między innymi trenował piłkę nożną oraz MMA, które zaszczepiło w nim pasję do Brazylijskiego Jiu jitsu i „movementowego” podejścia do ruchu. Ze współpracy dowiesz się, że aktywność fizyczna i odpoczynek jest tak samo ważny, a ruch to nie kara tylko możliwość realizowania swoich zachcianek.

Dominika Kłoda

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY I MOTORYCZNY

Trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport. Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata tanecznej federacji IFMS. Pasjonatka szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Po zakończonej przygodzie tanecznej, pasję do sportu zaczęła realizować poprzez biegi długodystansowe. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na świadomy ruch, poprawę funkcjonowania ciała oraz osiąganie sportowych celów. Uważa, że aktywność fizyczna wpływa pozytywnie zarówno na ciało jak i umysł. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym.

Mikołaj Mili

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

TRENING FUNKCJONALNY, REHABILITACJA

 

Trener funkcjonalny, technik masażysta oraz student IV roku fizjoterapii na WSEiT w Poznaniu. Od ponad 14 lat związany ze sportami walki; multimedalista Mistrzostw Polski w Ju Jitsu i BJJ.
W pracy z klientem duży nacisk kładzie na prewencję urazów oraz odpowiednią regenerację potreningową. Wiedzę z zakresu treningu i fizjoterapii wykorzystuje do planowania długofalowego rozwoju ćwiczącego oraz sprawnej i skutecznej rehabilitacji pourazowej.

Daniel Barbosa

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE, REHABILITACJA

 

Ukończył studia na Uniwerystecie Paranaense w Brazylii w zakresie wychowania fizycznego i rehabilitacji kardiologicznej. Posiada doświadczenie jako wykładowca uniwersytecki i asystent naukowy w zakresie kontroli obciążenia. Od 2008 roku pracuje jako trener przygotowania motorycznego, a jego główny obszar zainteresowania dotyczy siły i kondycji zawodników siatkówki oraz osób dążących do poprawy sprawności fizycznej i rehabilitacji po kontuzji. Kluczem do sukcesu są dla Daniela: praktyka wynikająca z faktów naukowych, doświadczenie oraz kreatywność.

Agnieszka Kosmala

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Posiada duże doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej urazów i schorzeń w obrębie kończyny dolnej związanych z uprawianiem sportu, a w szczególności w wyprowadzaniu pacjentów po rekonstrukcji więzadeł w stawie kolanowym. Obecnie wchodzi w skład sztabu medycznego kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie dodatkowo pełni rolę trenera przygotowania motorycznego w kadrze WU19.

Ze sportem związana całe życie. Zawodniczka i trenerka lacrosse. Z pasją i zaangażowaniem pomaga osiągnąć lepsze rezultaty swoim podopiecznym i motywuje ich w drodze do osiągania celu.

W pracy wykorzystuje wiele narzędzi koncentrując się, aby proces rehabilitacji przebiegał kompleksowo, a pacjent w każdym aspekcie był przygotowany do powrotu do stanu sprzed kontuzji. Stosuje elementy terapii manualnej, powięziowej, masaż tkanek głębokich, trening medyczny oraz stabilizację. Urozmaica proces rehabilitacji stosując szeroki wachlarz ćwiczeń wywodzących się z treningu motorycznego i siłowego, dostosowanych do poziomu pacjenta.

Krzysztof Mysakowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING SIŁOWY I FUNKCJONALNY

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studiów licencjackich pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada wiedzę z zakresu dietetyki, zdrowego żywienia, stosowania suplementów oraz ogólnych korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznej oraz jej wpływu na organizm. Posiada ośmioletnie doświadczenie w planowaniu i realizacji treningów z klientami w różnym wieku. 

Z podopiecznymi pracuje korzystając z technik psychologii sportu odnoszących się do sfery motywacji, nawiązywania więzi, redukcji napięć i szkodliwego wpływu stresu. Łączenie wiedzy z różnych dziedzin przekłada się na pozytywne rezultaty w postaci uwolnienia od dolegliwości i bólu, wzrostu wydolności i doskonałej sylwetki. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i dobre relacje oparte na zaufaniu i partnerstwie.  

Katarzyna Adamek

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w treningu i terapii kobiet w ciąży oraz po porodzie. Zajmuje się też terapią przeciwbólową. W swojej pracy zależnie od potrzeb łączy pracę w gabinecie z treningiem. Ukończyła liczne kursy z zakresu treningu oraz fizjoterapii w okresie okołoporodowym, w tym również korekcji przy rozejściu mięśni brzucha, a także szkolenia z terapii tkanek miękkich, masażu i kinesiotapingu. Pierwsze doświadczenia w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywała 5 lat temu w jednej z poznańskich szkół rodzenia. Aktualnie sama jest mamą i wie jak istotny jest brak dolegliwości bólowych w czasie ciąży oraz odpowiednio dobrany trening, by zdrowo powrócić do formy po porodzie. W swojej pracy skupia się na likwidowaniu dolegliwości bólowych, przygotowaniu do aktywnego porodu, poprawie funkcji i odbudowie ciała po porodzie.

 

Tomasz Wysocki

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY, FIZJOTERAPIA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, fizjoterapeuta oraz trener medyczny. Do wybrania ścieżki zawodowej w świecie fizjoterapii skłoniły go zainteresowanie ruchem i chęć pomocy ludziom. W pracy z klientem wykorzystuje głównie techniki manualne, pinoterapię, suche igłowanie oraz elementy akupunktury. Poza pracą na kozetce kontynuuje proces powrotu klienta do zdrowia również na treningach indywidualnych.

Ważnym aspektem jego pracy jest edukacja, aby pozytywne zmiany zachodziły nie tylko na sali treningowej czy w gabinecie. Stara się wyrobić dobre nawyki u swoich klientów, aby mogli w pełni cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Alex Kumięga

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, TRENING SIŁOWY

Aktywnością fizyczną pasjonuje się od najmłodszych lat. Związany ze światem rowerowym i światem sportów ekstremalnych. Trenował wspinaczkę sportową, crossfit i streetworkout. W pracy z klientem duży nacisk kładzie na świadomy ruch, poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz ogólną poprawę funkcjonowania ciała. W swoim warsztacie wykorzystuje pracę z własną masą ciała i obciążeniem zewnętrznym. Skupia się na doskonaleniu metod treningowych przy wykorzystaniu min. odważników kettelbells, sztangi i kółek gimnastycznych. Świadoma praca z ciałem to jego pasja, przez co inspiruje innych do podejmowania aktywności fizycznej.

Krzysztof Olczyk

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY, URAZY SPORTOWE, ORTOPEDYCZNE

Ukończył kierunek Fizjoterapia na poznańskim AWF. Specjalizuje się w diagnostyce i rehabilitacji sportowców, pacjentów po urazach ortopedycznych oraz pacjentów bólowych, którym pomaga walczyć z przeciążeniem, stresem i kontuzjami. W swojej pracy używa terapii manualnej, technik na tkankach miękkich oraz treningu medycznego.

Współpracuje z młodzieżowcami kk. Tarnovia Tarnowo Podgórne, siatkarzami z Beach Volleyball Academy oraz triathlonowcami z Przyspiesz Kraula.

Agnieszka Andrzejczyk

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

KETTLEBELLS, TRENING FUNKCJONALNY

 

Ze sportem ściśle związana od ponad 10 lat. Początkowo w pełni oddana brazylijskiej sztuce walki – capoeira, dzięki czemu podczas 8 lat treningów doszła do stopnia instruktorskiego. W tym czasie zajmowała się m.in. pracą trenerską z dziećmi. Na swoim koncie ma również występy na zawodach ogólnopolskich i europejskich. Szukając skutecznych sposobów uzupełnienia ogólnorozwojowego, trafiła na CrossFit, gdzie po niedługim czasie odkryła zalety pracy z odważnikami kettlebell. Obecnie skupia się na doskonaleniu metod treningowych z wykorzystaniem odważników, zarówno jako dopełnienie dla innych dyscyplin, jak i trening sam w sobie. Ciągła praca nad poprawą jakości ruchu, zdobywanie nowych umiejętności oraz przełamywanie własnych oporów to determinanty wszechstronnego rozwoju, które stara się rozwijać u swoich podopiecznych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile