fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENERZY

Dobry trener to ten, który pomaga osiągnąć zmiany nie tylko na poziomie sylwetki ciała, lecz również jest w stanie ocenić asymetrie funkcjonalne, usprawnić kręgosłup i poprawić wynik sportowy Klienta.

W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego BODYWORK, nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Małgorzata Muzyka-Kopera

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TRENING MEDYCZNY, FUNKCJONALNY, ZDROWIE CIAŁA

 

Fizjoterapeuta, trener, instruktor, szkoleniowiec. Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

Jakub Gdula

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MOTORYCZNY

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zdobywał podczas pracy dla Polskiego Związku Hokeja na Trawie oraz Polskiego Związku Judo, które przekłada na indywidualną pracę ze sportowcami wszystkich dyscyplin od procesu rehabilitacji do momentu wypracowania pełnego potencjału fizycznego. Ostatnie lata to rozwój w kierunku pracy z zawodnikami sportów wytrzymałościowych takich jak Biegi Górskie, Lekkoatletyka oraz Triatlon, którzy zdobywali medale Mistrzostw Polski w swoich dyscyplinach oraz osiągali wysokie wyniki na arenie międzynarodowej. Prywatnie miłośnik górskich aktywności, kolarstwa oraz oglądania siatkówki.

Anna Sochacka

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia (specjalność w sporcie) poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, osteopata, fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS „Warta” Poznań. By móc efektywniej pracować z pacjentami regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poszerzających wachlarz narzędzi terapeutycznych oraz bierze udział w konferencjach obejmujących tematykę fizjoterapii w sporcie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do pomocy osobom aktywnym fizycznie, które pragną osiągnąć najwyższy poziom sprawności i zdrowia lub też odzyskać je po przebytej kontuzji, urazie bądź zabiegu. Miłośniczka gier zespołowych, niegdyś reprezentantka AWF Poznań w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, dziś swoje zamiłowanie do sportu realizuje poprzez bieganie.

Olga Chmielewska

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, MEDYCZNY, MOTORYCZNY

Magister AWF w Poznaniu na kierunku Sport. Trener personalny oraz Szkoleniowiec BODYWORK. Wielokrotna Mistrzyni Polski w Karate Shotokan/ WKF, a także medalistka Mistrzostw Europy i Świata oraz Trener Karate. Pasjonatka szeroko pojętego ruchu, która bezustannie próbuje różnorodnych form aktywności fizycznej. W swojej pracy bazuje na treningu siłowym, pomagając zbudować solidny fundament w postaci nauki poprawnego oddechu oraz mechaniki ruchu. Korzysta z elementów treningu powięziowego, stabilizacji, koordynacji oraz treningu motorycznego. Jest przekonana o tym, że ruch ma wpływ zarówno na ciało jak i umysł. Wachlarz metod wykorzystuje podczas tworzenia planów treningowych skrojonych na miarę swojego podopiecznego. Lubi wyzwania, a w osiąganiu sukcesu pomaga jej umiejętność prostego i przystępnego przekazywania wiedzy, elastyczność, otwartość i kreatywność.

Daniel Barbosa

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

 

Ukończył studia na Uniwerystecie Paranaense w Brazylii w zakresie wychowania fizycznego i rehabilitacji kardiologicznej. Posiada doświadczenie jako wykładowca uniwersytecki i asystent naukowy w zakresie kontroli obciążenia. Od 2008 roku pracuje jako trener przygotowania motorycznego, a jego główny obszar zainteresowania dotyczy siły i kondycji zawodników siatkówki oraz osób dążących do poprawy sprawności fizycznej i rehabilitacji po kontuzji. Kluczem do sukcesu są dla Daniela: praktyka wynikająca z faktów naukowych, doświadczenie oraz kreatywność.

Katarzyna Leniec

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, DIETETYKA

 

Trener funkcjonalny, dietetyk, instruktor pływania oraz narciarstwa alpejskiego. W swojej pracy stawia na poprawę funkcjonowania ciała oraz pozbycie się dolegliwości bólowych poprzez stworzenie solidnego fundamentu, naukę stabilizacji i prawidłowego oddychania.

Dzięki licznym kursom oraz studiom (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu – Dietetyka; AWF w Poznaniu – Żywienie w Sporcie) nauczyła się jak skutecznie pomagać klientom, prawidłowo łącząc ruch oraz racjonalne, zbilansowane odżywianie. 

Według Kasi aktywny tryb życia nie tylko wpływa pozytywnie na sylwetkę czy zdrowie fizyczne, ale również kształtuje charakter i przekłada się na równowagę psychiczną.

Paula Bukolt

title decoration

SPECJALIZACJA:

TRENING MEDYCZNY, FIZJOTERAPIA

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, fizjoterapeutka, technik masażysta, trenerka medyczna. Pasjonatka aktywności fizycznej i nauk dotyczących ludzkiego ciała. W swojej pracy stara się przywrócić swoim podopiecznym zdrowie i funkcjonalną sprawność, stawiając za cel przede wszystkim ich dobre funkcjonowanie w życiu codziennym.

Mikołaj Mili

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

POWRÓT DO SPORTU, TRENING FUNKCJONALNY

Fizjoterapeuta, trener funkcjonalny, medyczny. Absolwent WSEiT w Poznaniu na kierunku fizjoterapia, z dyplomem na kierunku: kompleksowa terapia manualna. Od ponad 14 lat związany ze sportami walki, multimedalista MP i ME fedracji IMAF w Ju Jitsu oraz Akademickich MP w BJJ. W pracy z klientem stawia na integrację metod z zakresu fizjoterapii, treningu funkcjonalnego oraz treningu motorycznego. Jego nadrzędnym celem jest pomoc podopiecznym w procesach powrotu do aktywności po urazach i zabiegach ortopedycznych oraz budowaniu wydajności sportowej.

Dominika Kłoda

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY I MOTORYCZNY

Trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport. Medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata tanecznej federacji IFMS. Pasjonatka szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Po zakończonej przygodzie tanecznej, pasję do sportu zaczęła realizować poprzez biegi długodystansowe. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na świadomy ruch, poprawę funkcjonowania ciała oraz osiąganie sportowych celów. Uważa, że aktywność fizyczna wpływa pozytywnie zarówno na ciało jak i umysł. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym.

Martyna Janiak

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY

Studentka V roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener medyczny. Od dziecka związana z aktywnością fizyczną – piłką nożną, stara się inspirować innych swoją pasją do ruchu. W pracy z klientem skupia się głównie na przywróceniu utraconych funkcji przez kontuzje oraz siedzący tryb życia, utrzymaniu zdrowia oraz ciągłym rozwoju ruchowym. Na co dzień pracuje z osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę z ruchem, w każdym wieku. Prywatnie pasjonatka psychologii oraz biegania.

Łukasz Wrzeszcz

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY I MOTORYCZNY

Absolwent na kierunku fizjoterapii we WSEiT w Poznaniu, trener medyczny. Od dziecka związany ze sportem – szczególnie piłką nożną. Swój warsztat opiera na terapii manualnej, leczeniu ruchem, poprawie zdolności motorycznych i usamodzielnieniu klienta. W pracy skupia się na kompleksowym podejściu, treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Współpracuje z młodzieżą w Akademi Piłkarskiej Oborniki pod kątem przygotowania fizycznego. Prywatnie pasjonat Crossfitu i wszelkiego rodzaju aktywności.

Agnieszka Kosmala

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Posiada duże doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej urazów i schorzeń w obrębie kończyny dolnej związanych z uprawianiem sportu, a w szczególności w wyprowadzaniu pacjentów po rekonstrukcji więzadeł w stawie kolanowym. Zdobywała doświadczenie pracując ze sportowcami wchodząc w skład sztabu medycznego kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie dodatkowo pełniła rolę trenera przygotowania motorycznego w kadrze WU19. Obecnie pracuje z damską Reprezentacją Polski Piłki Siatkowej Plażowej oraz sprawuje opiekę medyczną nad żeńskimi i młodzieżowymi sekcjami piłki nożnej Warty Poznań. W pracy wykorzystuje wiele narzędzi koncentrując się, aby proces rehabilitacji przebiegał kompleksowo, a pacjent w każdym aspekcie był przygotowany do powrotu do stanu sprzed kontuzji. Stosuje elementy terapii manualnej, powięziowej, masaż tkanek głębokich, trening medyczny, funkcjonalny oraz core. Urozmaica proces rehabilitacji stosując szeroki wachlarz ćwiczeń wywodzących się z treningu motorycznego i siłowego. Obecnie studentka Medycyny Osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Szymon Frankowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY, FIZJOTERAPIA

Trener medyczny, technik masażysta i fizjoterapeuta. Swój warsztat opiera na przekonaniu o efektywności leczenia ruchem i usamodzielnieniu klienta. W pracy skupia się na rozłożeniu przypadku na czynniki pierwsze, by następnie szukać zintegrowanych rozwiązań. Prywatnie pasjonat wspinaczki, przede wszystkim boulderingu.

Natalia Guzikowska

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, MEDYCZNY

Od dziecka związana ze sportem, przejawia zamiłowanie do przeróżnych aktywności: trening siłowy, powięziowy, zawody ninja czy trekking górski… Tym zamiłowaniem oraz pozytywną energią dzieli się ze swoimi klientami. Wiedzę zdobytą podczas szkoleń cały czas pogłębia na Uniwersytecie Medycznym, kształcąc się jako przyszła fizjoterapeutka. Współpracuje z osobami, które pragną rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną lub zmagają się z dolegliwościami bólowymi przez siedzący tryb życia, pomaga powrócić do sprawności po urazach aparatu ruchu, a także zachęca kobiety w ciąży oraz po porodzie do uprawiania indywidualnie dopasowanej aktywności fizycznej. Za cel stawia sobie przede wszystkim uśmiech klienta po treningu!

Katarzyna Adamek

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY, TRENING I FIZJOTERAPIA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w treningu i terapii kobiet w ciąży oraz po porodzie. Zajmuje się też terapią przeciwbólową. W swojej pracy zależnie od potrzeb łączy pracę w gabinecie z treningiem. Ukończyła liczne kursy z zakresu treningu oraz fizjoterapii w okresie okołoporodowym, w tym również korekcji przy rozejściu mięśni brzucha, a także szkolenia z terapii tkanek miękkich, masażu i kinesiotapingu. Pierwsze doświadczenia w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywała 5 lat temu w jednej z poznańskich szkół rodzenia. Aktualnie sama jest mamą i wie jak istotny jest brak dolegliwości bólowych w czasie ciąży oraz odpowiednio dobrany trening, by zdrowo powrócić do formy po porodzie. W swojej pracy skupia się na likwidowaniu dolegliwości bólowych, przygotowaniu do aktywnego porodu, poprawie funkcji i odbudowie ciała po porodzie.

 

Wiktoria Dorau

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING SIŁOWY I FUNKCJONALNY

Absolwentka I stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Sport ze specjalizacją Akrobatyka Sportowa. Aktualnie studiuje na kierunku Sport ze specjalizacją Trener przygotowania motorycznego. Zawodowo pracuje jako trenerka akrobatyki oraz trenerka personalna zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Prowadzi zajęcia Pilates. Przekonuje, że aktywność fizyczna przynosi korzystne efekty dla zdrowia zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zawsze emanuje pozytywną energią i entuzjazmem, a uśmiech jest nieodłącznym elementem jej osobowości.

Marta Falińska

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING SIŁOWY I FUNKCJONALNY

Studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W pracy z klientami dba o to, aby ruch był jak najbardziej wszechstronny, funkcjonalny i przynosił wymierne korzyści oraz poprawę wyników sportowych. Pomaga podnieść zdolności motoryczne, takie jak koordynacja, szybkość. Sportem interesuje się od dawna, w szczególności lekkoatletyką – głównie sprintem oraz sportami drużynowymi.

Piotr Basiński

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY

Pasjonat ruchu z ponad 7-letnim doświadczeniem w sporcie. Jego sportowa droga prowadziła od treningu kulturystycznego przez kalistenikę, aż do regularnej praktyki jogi. Obecnie jako trener medyczny kieruje się przesłaniem, że umiejętność odnajdywania istoty rzeczy w procesie usprawniania ciała pozwala znaleźć ćwiczenia najlepiej ten proces wspierające. Zależy mu na pracy zgodnej z potrzebami klienta oraz na wzajemnym zaufaniu. Jego praktyka obejmuje niwelowanie napięcia emocjonalnego poprzez ruch, kształtowanie poprawnych wzorców ruchowych podczas wykonywania codziennych czynności, naukę prawidłowego oddechu oraz trening dla osób starszych. Treningi wzbogaca też o ćwiczenia, które przydadzą się przy przewlekłych bólach stawów oraz problemach z kręgosłupem.

Krzysztof Mysakowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING SIŁOWY I MEDYCZNY

Absolwent studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studiów licencjackich pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada 13 lat doświadczenia w planowaniu i realizacji treningów siłowych z klientami z bólem pleców, kolan lub karku w różnym wieku. 
Z podopiecznymi pracuje korzystając z technik psychologii sportu odnoszących się do sfery motywacji, nawiązywania więzi, redukcji napięć i szkodliwego wpływu stresu. Łączenie wiedzy z różnych dziedzin przekłada się na pozytywne rezultaty w postaci uwolnienia od dolegliwości i bólu, wzrostu wydolności i doskonałej sylwetki. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i dobre relacje oparte na zaufaniu oraz partnerstwie.

Agnieszka Andrzejczyk

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

KETTLEBELLS, TRENING FUNKCJONALNY

 

Ze sportem ściśle związana od ponad 10 lat. Początkowo w pełni oddana brazylijskiej sztuce walki – capoeira, dzięki czemu podczas 8 lat treningów doszła do stopnia instruktorskiego. W tym czasie zajmowała się m.in. pracą trenerską z dziećmi. Na swoim koncie ma również występy na zawodach ogólnopolskich i europejskich. Szukając skutecznych sposobów uzupełnienia ogólnorozwojowego, trafiła na CrossFit, gdzie po niedługim czasie odkryła zalety pracy z odważnikami kettlebell. Obecnie skupia się na doskonaleniu metod treningowych z wykorzystaniem odważników, zarówno jako dopełnienie dla innych dyscyplin, jak i trening sam w sobie. Ciągła praca nad poprawą jakości ruchu, zdobywanie nowych umiejętności oraz przełamywanie własnych oporów to determinanty wszechstronnego rozwoju, które stara się rozwijać u swoich podopiecznych.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile