fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENERZY

Dobry trener to ten, który pomaga osiągnąć zmiany nie tylko na poziomie sylwetki ciała, lecz również jest w stanie ocenić asymetrie funkcjonalne, usprawnić kręgosłup i poprawić wynik sportowy Klienta.

W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego BODYWORK, nasi trenerzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Paweł Krótki

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TERAPIA NERWOWO-MIĘŚNIOWA, REHABILITACJA W SPORCIE

 

Twórca systemu treningu w Centrum i prekursor BODYWORK. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia (również absolwent kierunku fizyka). Kierownik studiów podyplomowych „medyczny trener personalny” na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu, będących pierwszym w Polsce programem edukacji trenerów o specjalizacji medycznej realizowanych w ramach szkolnictwa wyższego od 2014 r. Terapeuta nerwowo-mięśniowy (ENMT) łączący pracę gabinetu fizjoterapeutycznego z leczniczą siłą funkcjonalnych ćwiczeń fizycznych. Absolwent wielu praktyk trenerskich, m.in. w Training for Gold (Sewilla, Hiszpania) i Sports Science Lab (CA, USA) oraz uczestnik wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego.

Małgorzata Muzyka-Kopera

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

TRENING FUNKCJONALNY, ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

Fizjoterapeuta, trener, instruktor, szkoleniowiec. Zajmuje się szeroko rozumianymi treningami zdrowotnymi… od nauki nowych czynności, przez zdobywanie wyniku sportowego, do przywracania utraconej funkcji po kontuzji. Współpracuje z Lechem Poznań we Wronkach, zawodnikami pływania, młodzikami, biegaczami. W pracy wykorzystuje najnowocześniejszą wiedzę o systemach powięziowych człowieka. Uczestniczyła w wielu szkoleniach na temat treningu i usprawniania człowieka po kontuzji oraz problemach zdrowotnych kręgosłupa.

Agnieszka Andrzejczyk

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

KETTLEBELLS, TRENING FUNKCJONALNY

 

Ze sportem ściśle związana od ponad 10 lat. Początkowo w pełni oddana brazylijskiej sztuce walki – capoeira, dzięki czemu podczas 8 lat treningów doszła do stopnia instruktorskiego. W tym czasie zajmowała się m.in. pracą trenerską z dziećmi. Na swoim koncie ma również występy na zawodach ogólnopolskich i europejskich. Szukając skutecznych sposobów uzupełnienia ogólnorozwojowego, trafiła na CrossFit, gdzie po niedługim czasie odkryła zalety pracy z odważnikami kettlebell. Obecnie skupia się na doskonaleniu metod treningowych z wykorzystaniem odważników, zarówno jako dopełnienie dla innych dyscyplin, jak i trening sam w sobie. Ciągła praca nad poprawą jakości ruchu, zdobywanie nowych umiejętności oraz przełamywanie własnych oporów to determinanty wszechstronnego rozwoju, które stara się rozwijać u swoich podopiecznych.

Jakub Gdula

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Anna Sochacka

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Absolwentka kierunku fizjoterapia (specjalność w sporcie) poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego, fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS „Warta” Poznań. By móc efektywniej pracować z pacjentami regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poszerzających wachlarz narzędzi terapeutycznych oraz bierze udział w konferencjach obejmujących tematykę fizjoterapii w sporcie. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do pomocy osobom aktywnym fizycznie, które pragną osiągnąć najwyższy poziom sprawności i zdrowia lub też odzyskać je po przebytej kontuzji, urazie bądź zabiegu. Miłośniczka gier zespołowych, niegdyś reprezentantka AWF Poznań w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu, dziś swoje zamiłowanie do sportu realizuje poprzez bieganie.

Olga Chmielewska

title decoration

 

SPECJALIZACJA

KARATE, TRENING FUNKCJONALNY

 

Trener Przygotowania Fizycznego oraz Trener Karate. Swoją wiedzę zdobyła podczas 5 letnich studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, licznych kursów i kilkunastoletniej praktyki. Trenuje wyczynowo karate Shotokan i posiada tytuł aktualnej Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy i V-ce Mistrzyni Świata. Ciągle rozwija się próbując nowych dyscyplin i rodzajów treningu. Szczególną uwagę zwraca na przyjazną atmosferę i dobry kontakt z klientem.

Monika Kacprzak

title decoration

 

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY

 

Tytuł „Medyczny Trener Personalny” zdobyła na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii. Magister AWF w Poznaniu na kierunku „Wychowanie fizyczne”. 13-letni staż gry w piłkę ręczną halową oraz występy w Beach Handball. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem. Jednostki treningowe zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Specjalizuje się w treningu medycznym, nastawionym na kształtowanie prawidłowej postawy ciała, jego usprawnianie oraz eliminowanie bólu. Dodatkowy aspekt treningów z Moniką, to uzyskanie upragnionej sylwetki. 

Ulubione motto: „Im więcej pracy włożysz dzisiaj, tym lepsze zobaczysz jutro”. 

Aleksandra Kaczmarek

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

 

Fizjoterapeutka, trener medyczny o specjalizacji posturalnej i oddechowej, szkoleniowiec. Specjalizuje się w pracy z pacjentem bólowym o różnym podłożu oraz z klientami prezentującymi zaburzenia postawy ciała. Korzysta z całej gamy narzędzi do treningu medycznego i funkcjonalnego, wspierając się technikami terapii manualnej. Bardzo duży nacisk kładzie na edukację i samoświadomość swoich podopiecznych, gdyż tylko dobra współpraca i dbałość w swoim środowisku życia może przynieść pozytywny skutek terapeutyczny. Na swoich szkoleniach podkreśla istotę rozumienia fundamentów pracy z ruchem – anatomii, biomechaniki i fizjologii, aby na tym podłożu stać się mądrym twórcą ruchu.

Monika Salitra

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I. Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Dzięki wieloletniej praktyce Jogi doświadczyła wielu aspektów wpływu aktywności fizycznej na ciało i umysł człowieka. Metoda Iyengara charakteryzuje się najbardziej terapeutycznym podejściem, a w połączeniu z treningiem funkcjonalnym stanowi doskonałą bazę do indywidualnej pracy z pacjentem.

Adam Jabłoński

title decoration

TRENER EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE SPORTOWCA, TRENING FUNKCJONALNY

 

Trener przygotowania motorycznego wg koncepcji Athlete’s Performance (EXOS). Na co dzień pracuje w klubie sportowym MUKS Poznań gdzie odpowiedzialny jest za przygotowanie fizyczne zawodniczek koszykówki, dodatkowo spełnia się jako trener sportowców amatorów oraz trener personalny. Jest absolwentem studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją trenera lekkoatletyki. W swojej pracy przykłada dużą wagę do jakości wykonywanego ruchu oraz koncentruje się na rozwijaniu podstawowych wzorców ruchowych.

 

Jakub Marynowicz

title decoration

SPECJALIZACJA

SPORT, PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Sport ze specjalizacją Trener Przygotowania Fizycznego. Obecnie doktorant na Wydziale Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji, gdzie od kilku lat prowadzi wykłady z zakresu przygotowania motorycznego w sporcie w ramach specjalizacji instruktorskich i trenerskich. Trener przygotowania fizycznego w Akademii Lecha Poznań. W przeszłości zawodowo uprawiający piłkę nożną. Założyciel Marynowicz Athletic Performance & Sports Science. W swojej pracy działania praktyczne integruje z podejściem opartym na badaniach naukowych.

Wiktoria Olejnik

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY

 

Sport towarzyszy jej odkąd pamięta i jest on elementem codziennego życia. Uważa, ze systematyczna aktywność fizyczna niesie za sobą wiele korzyści nie tylko zewnętrznych, ale przede wszystkim wewnętrznych. Studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (fizjoterapia) pozwoliły jej na zdobycie wiedzy i podstaw dotyczących problemów jakie mogą dotyczyć aparatu ruchu człowieka. W swojej pracy chce pomagać pokonywać te trudności i wskazywać kierunek do osiągania wyznaczonych celów zdrowotnych i sportowych skupiając się na treningu powięzi, a przy tym dzielić się pasją do ruchu. Specjalizuje się w treningu medycznym o charakterze zdrowotnym.

Katarzyna Leniec

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, DIETETYKA

 

Trener funkcjonalny, dietetyk, instruktor pływania oraz narciarstwa alpejskiego. W swojej pracy stawia na poprawę funkcjonowania ciała oraz pozbycie się dolegliwości bólowych poprzez stworzenie solidnego fundamentu, naukę stabilizacji i prawidłowego oddychania.

Dzięki licznym kursom oraz studiom (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu – Dietetyka; AWF w Poznaniu – Żywienie w Sporcie) nauczyła się jak skutecznie pomagać klientom, prawidłowo łącząc ruch oraz racjonalne, zbilansowane odżywianie. 

Według Kasi aktywny tryb życia nie tylko wpływa pozytywnie na sylwetkę czy zdrowie fizyczne, ale również kształtuje charakter i przekłada się na równowagę psychiczną.

Cezary Wojciechowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MOVEMENTOWY, TRENING FUNKCJONALNY

Przygodę z prawdziwym uzależnieniem ruchowym rozpoczął ok. 10 lat temu zakochując się w Brazylijskim Jiu Jitsu. Wymagania tego sportu oraz wrodzona niedyspozycja siłowa szybko zmotywowały go do rozpoczęcia treningu na siłowni – głównie ukierunkowanego na trójbój siłowy. 3 lata później ukończył kurs trenera personalnego w Polsce, a rok później rozpoczął pracę jako trener w Wietnamie. Kolejnym krokiem na ścieżce zawodowej było zrobienie CrossFit level 1 w Singapurze co na zawsze zmieniło jego podejście do treningu. Dodatkowo zaczął skupiać się bardziej na elementach gimnastycznych i szeroko pojętego bodyweight training. Szybko przerodziło się to w pasję, a szukając nowych inspiracji natrafił na filozofię treningową Ido Portal – ‚movement culture’. To właśnie trening pod okiem Ido i jego drużyny wpłynął… znacząco na to jak podchodzi do praktyki i nauczania ruchu.

Krzysztof Mysakowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING SIŁOWY, TRENING FUNKCJONALNY

Absolwent studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studiów licencjackich pedagogiki resocjalizacyjnej. Posiada wiedzę z zakresu dietetyki, zdrowego żywienia, stosowania suplementów oraz ogólnych korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznej oraz jej wpływu na organizm. Od lat jest inicjatorem zajęć o charakterze sportowym, organizuje między innymi zajęcia treningu funkcjonalnego w Zakładzie Poprawczym w Poznaniu, a także wśród bliskich i znajomych. 

Kultura fizyczna i sport, a w szczególności sporty siłowe, są jego pasją od czasów gimnazjalnych. Regularnie od lat uprawia różne dyscypliny sportu. Ma doświadczenie w planowaniu i realizacji treningów z klientami w różnym wieku. Wielu jego klientów to osoby zapracowane, nie mające wiele wolnego czasu. Z takimi osobami współpracuje posługując się koncepcją treningu wspartego oddziaływaniami psychologicznymi (sfera motywacyjna, nawiązywanie więzi, redukcja szkodliwego wpływu stresu) co przekłada się na pozytywne rezultaty w postaci uwolnienia od dolegliwości, wzrostu wydolności i doskonałej sylwetki. 

 

Alex Kumięga

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING FUNKCJONALNY, TRENING SIŁOWY

Absolwent kursów „Trener Personalny” i „Movement Expert” BODYWORK. Od najmłodszych lat pasjonuje się wszelkiego rodzaju aktywnościami sportowymi, od piłki nożnej po sport ekstremalny na rowerze typu BMX (brał udział w wielu zawodach na terenie kraju). Przez pewien czas uprawiał wspinaczkę sportową co płynnie przeszło w pracę z własną masą ciała z elementami gimnastycznymi, trening siłowy i crossfit.

Dzięki swojej pasji do pracy z ciałem i optymistycznym podejściem do życia jest w stanie zainspirować innych do ruchu i pomagać w osiągnięciu celu, co przekłada się na jakość życia również poza salą treningową.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile