fbpx
Ładowanie...
  • PLAN ZDROWEJ ZMIANY.

    POPRAW SYLWETKĘ W 6 TYGODNI!

    START: 07.05.

„Plan zdrowej zmiany” to profesjonalny program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia. Przez 6 tygodni będziemy Cię prowadzić, szkolić, trenować i wspierać w każdym możliwym aspekcie. Dlaczego 6 tygodni? Ponieważ jest to wystarczająco długo, aby zobaczyć już znaczne efekty w swoim ciele – na poziomie wyglądu, sprawności, siły i kondycji fizycznej. Jednocześnie jest to na tyle krótko, iż „bez większego bólu” można przejść przez cały program i się po prostu nie zniechęcić.

Sam program to nie tylko praca i wysiłek fizyczny. To przede wszystkim ogrom dobrej zabawy i współpracy z grupą 12 uczestników. Treningi i spotkania będą się odbywać pod okiem naszych doświadczonych trenerów, fizjoterapeutów i dietetyków, którzy przez cały czas będą Cię wspierać i motywować.

Cel projektu

title decoration

Głównym celem programu jest rozpoczęcie trwałej przemiany w Twoim życiu. Chcemy zachęcić Cię do uprawiania sportu, właściwego odżywiania, odpowiedniej regeneracji i generalnie zdrowego stylu życia. Oprócz programu treningowego projekt będzie mieć charakter edukacyjny. W praktyce dowiesz się jak dbać o swoje ciało, aby służyło Ci przez wiele lat w zdrowiu i sprawności. Okres 6 tygodni to jedynie dobry początek tego co czeka Cię później – staniesz się sprawniejszy, szczęśliwszy i pewniejszy siebie. Wystarczy tylko zacząć!

 

Zapisz się

Co osiągniesz po ukończeniu programu?

title decoration

Po 6 tygodniach wspólnej pracy wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się Twoja sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej. Jednocześnie zyskasz większą pewność siebie i będziesz znakomicie czuć się w swojej skórze (endorfiny zrobią swoje… ;-)) Dowiesz się jak doskonałą maszyną jest ludzkie ciało i dostaniesz program jego obsługi.

ZAKRES PROJEKTU

Program składa się z trzech obszarów, które mają na celu maksymalizację osiąganych rezultatów po 6 tygodniach wspólnej pracy. Są to: 1) edukacja, 2) trening, 3) pomiar postępów. 

EDUKACJA

W czasie projektu odbędą się trzy spotkania o charakterze edukacyjnym, podczas których nasi specjaliści przedstawią  filozofię BODYWORK, począwszy od tego kiedy i dlaczego powinniśmy dbać o swoje ciało, poprzez praktyczne wskazówki dotyczące treningu, odżywiania, regeneracji i odpoczynku, aż po długoterminowe rezultaty takich działań.

Dodatkowo w trakcie całego programu nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji i sukcesywnie dzielą się wiedzą praktyczną.

TRENING

Zajęcia w grupie 12 uczestników prowadzone są 3 x w tygodniu w odstępach 1-2 dni. Celem treningu jest maksymalizacja Twojej sprawności, przy jednoczesnej poprawie sylwetki. Trening zawiera: przygotowanie do ćwiczeń, spalanie tkanki tłuszczowej, wsparcie przy dolegliwościach bólowych, wzmocnienie mięśni i kształtowanie sylwetki.

W każdym tygodniu trener przekazuje uczestnikom pracę indywidualną oraz wyzwanie związane ze zmianą nawyków żywienia, pozycji siedzącej lub krótkich sesji ćwiczeń w domu.

POMIAR POSTĘPÓW

Przed rozpoczęciem programu każdy z uczestników odbędzie indywidualną sesję z trenerem oraz dietetykiem. Celem spotkania jest przeprowadzenie testów funkcjonalnych i określenie składu ciała. Na tej podstawie nasi specjaliści wspólnie z Tobą wyznaczą cel i plan na najbliższych 6 tygodni.

Pod koniec projektu odbędzie się ponowne spotkanie z dietetykiem i sprawdzenie osiągniętych rezultatów. To pozwoli na weryfikację założonych wcześniej celów!

 

Uczestnicy projektu

title decoration

 

Wszystkie osoby, które są relatywnie mało aktywne fizycznie i chciałyby w mądry, zrównoważony sposób rozpocząć proces przemiany

Osoby, które pragną zredukować poziom tkanki tłuszczowej lub zwiększyć masę mięśniową

Osoby, które chciałyby być poprowadzone przez grupę specjalistów, tak, aby nie popełniać błędów i dzięki temu osiągnąć najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie

Minimalny wiek uczestnictwa to 14 lat

 

Szczegóły organizacyjne

title decoration

 

Cena uczestnictwa w projekcie 649 zł

Liczba uczestników w grupie: min 8, max 12 osób

Termin projektu: 14.05. – 25.06., spotkanie organizacyjne: 07.05.

Harmonogram treningów: wt 20:30, czw 20:30, sob 11:00

Więcej informacji: zadzwoń pod nr 609 805 678 lub napisz na info@body-work.pl

 

Zapisz się

Zapisz się

Zapisz się

Zarejestruj się

 

Co otrzymujesz?

title decoration

W cenie projektu otrzymujesz:

Indywidualną ocenę funkcjonalną na początku projektu

2 pomiary składu ciała – na początku i na końcu

Indywidualne wskazówki żywieniowe przygotowane po spotkaniu z dietetykiem

18 treningów w grupie maksymalnie 12 osób

3 wykłady o charakterze edukacyjnym

Stałą opiekę i wsparcie naszego zespołu – w każdej chwili trwania projektu

Zasady sanitarne

title decoration

W związku z podwyższonym ryzykiem wywołanym epidemią COVID-19, w naszym Centrum stosujemy się do następujących zasad:

*kontrolujemy liczbę osób przebywających na terenie Centrum

*dezynfekujemy użyty sprzęt

*regularnie wietrzymy sale

*zapewniamy dostęp do płynów dezynfekujących

 

Bardziej szczegółowy regulamin sanitarny można znaleźć klikając na poniższy odnośnik:

Regulamin sanitarny

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile