fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • PRZESTRZEŃ

Część sportowa Centrum to otwarta przestrzeń, w której znajdziesz wolne ciężary, mnóstwo funkcjonalnych zabawek oraz pas bieżni lekkoatletycznej do ćwiczeń biegowych. Mamy również gabinety fizjoterapii i dietetyki. Jako specjaliści od ruchu mówimy, że “ciało potrzebuje jedynie przyjaznej przestrzeni, by wprawić je w ruch”, nie potrzebuje natomiast ergonomicznych siedzisk w designerskich maszynach do treningu wybranych mięśni ciała.

Strefa biegowa

title decoration

Miejsce idealnie przystosowane do wielu rodzajów treningów w naszym Centrum. 18-metrowy pas sztucznej trawiastej powierzchni pozwala uczestnikom na ćwiczenia podstawowe, odpowiednią rozgrzewkę, a także na bardziej zaawansowane ćwiczenia zwinnościowo-biegowe przy użyciu platformy VertiMax.

Strefa diagnostyczna

title decoration

Ocena funkcjonalna i badanie składu ciała naszych Klientów jest punktem wyjścia do każdego profesjonalnego treningu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi do diagnostyki wskazujemy na słabe ogniwa łańcucha ruchu, wyznaczamy parametry siły i następnie programujemy trening indywidualnie.

Strefa ruchu

title decoration

To miejsce przeznaczone do kształtowania najważniejszych umiejętności ruchowych. W strefie tej znajdziesz stanowiska do uczenia się podstaw technicznych ćwiczeń, systemy podwieszane typu TRX oraz wyciągi funkcjonalne Versa.

Strefa siły

title decoration

Trening siłowy w BODYWORK to nie tylko wolne ciężary i systemy gimnastyczne. Praca siłowa w Centrum uzupełniona jest o wszechstronne przybory treningowe, tj. odważniki kettlebells czy piłki lekarskie oraz wszechstronny sprzęt do treningu medycznego. Dysponujemy ponadto specjalistycznym sprzętem do rozwoju mocy, tj. platforma Exxentric.

 

Sala wielofunkcyjna

title decoration

Miejsce przeznaczone do zajęć grupowych oraz szkoleń.

Gabinety fizjoterapeuty i dietetyka

title decoration

Oprócz treningów personalnych oferujemy również wsparcie specjalistów. Przy zwiększonej aktywności ruchowej, właściwie dobrana dieta jest elementem kluczowym. Zadaniem fizjoterapeuty jest natomiast współpraca z naszymi trenerami w zakresie poprawienia sprawności ruchowej Klientów.

Sauna

title decoration

Po intensywnym treningu warto jest zaktywizować ukrwienie ciała i rozluźnić napięte mięśnie. Sauna działa relaksująco, wspomaga oddychanie i poprawia dobre samopoczucie.

BOODYWORK Bar

title decoration

Jest to miejsce, w którym można się zrelaksować po treningu.
Idealne do pracy czy na spotkanie przy kawie.
Nasze menu sukcesywnie rozszerzamy
z myślą o aktywnym i zdrowym trybie życia.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile