fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING GRUPOWY

RUCH, OPTYMALNY DLA CIEBIE!

Otwarta przestrzeń Centrum BODYWORK w Poznaniu to idealne miejsce dla treningów grupowych opartych na wielopłaszczyznowym ruchu. Wybierz jedną z naszych trzech specjalizacji – trening medyczny, trening funkcjonalny lub trening motoryczny i rozwijaj wymarzoną sprawność i ciało. Bogata oferta treningów grupowych BODYWORK to szeroka różnorodność zajęć o różnym stopniu intensywności. Poznaj nasz system treningu i dołącz do nas!

Cennik usług

ODBIERZ BEZPŁATNY TRENING!

Jeżeli chciałbyś wypróbować nasz unikalny system treningu w grupie – zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia! Wybierz dowolny trening i zarejestruj się przez grafik zajęć lub telefonicznie pod nr 609 805 660

Zobacz grafik zajęć i zarejestruj się!

Jeżeli jesteś posiadaczem karty OK System informujemy, iż w naszym Centrum możesz skorzystać z dowolnych zajęć grupowych. Wystarczy, że przyjdziesz, wyślesz kod smsem i…. wchodzisz na zajęcia!

 

PILATES

title decoration

Trening pilates to praca z głębokimi mięśniami centrum. Uelastycznia całe ciało wysmuklając je i wydłużając. Pilates ma wiele zalet. Ćwiczenia wykonywane systematycznie poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Ruchy ułożone są w serie, które wykonywane są powoli z oddechem i kontrolą.

KORZYŚCI: wzmocnienie kręgosłupa, lepsza postawa ciała, smuklejsza i bardziej wyrzeźbiona sylwetka, wzmocnienie mięśni dna miednicy, przywrócenie równowagi psychicznej

Dowiedz się więcej o zaletach pilatesu

Trening CORE

title decoration

CORE to profesjonalny system ćwiczeń głębokich mięśni brzucha prowadzony zgodnie z zasadami współczesnej fizjoterapii i sportu. Jego celem jest ochrona kręgów i kształtowanie świadomości prawidłowej kontroli pleców w aktywnościach życia codziennego.

KORZYŚCI: mocniejsze mięśnie brzucha, większa stabilność i siła całego ciała, doskonałe antidotum na bóle pleców wynikające z pracy przy komputerze lub jazdy samochodem

Obejrzyj wideo

JOGA

title decoration

Hatha Yoga metodą B.K.S. Iyengara równoważy wszystkie elementy w ciele poprzez pracę z taśmami mięśniowo-powięziowymi. Głównym celem jest rozluźnienie, rozciągnięcie i wzmocnienie przykurczonych struktur.

KORZYŚCI: przez intensywną pracę z ciałem joga wpływa pozytywnie na umysł i radzenie sobie ze stresem, doskonale wzmacnia i otwiera ciało, wpływa na jego stabilność i mobilność

Przeczytaj więcej o treningu jogi w BODYWORK

Trening TRX

title decoration

Jest to trening kalisteniczny całego ciała odbywający się w strefie systemów podwieszanych przy użyciu taśm typu TRX. Celem ćwiczeń jest wykorzystanie swojego ciała jako najbardziej doskonałej maszyny treningowej, globalne wzmocnienie wszystkich ogniw ruchu oraz efektywne pobudzenie metabolizmu.

KORZYŚCI: zwiększenie mobilności stawów, wzmocnienie całego ciała – pracują wszystkie partie mięśniowe, poprawa równowagi, wzrost ogólnej kondycji i wytrzymałości

Trening funkcjonalny

title decoration

Trening funkcjonalny ma na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej w oparciu o wszechstronne ćwiczenia naśladujące naturalny ruch. Jest to prawdopodobnie nasz najbardziej podstawowy trening, w którym przede wszystkim wykorzystujemy własny ciężar ciała. Nie oznacza to jednak, iż są to zajęcia łatwe i bezwysiłkowe… Jeżeli nie korzystałeś wcześniej z zajęć grupowych fitness w Poznaniu to warto zacząć właśnie od pracy o charakterze funkcjonalnym.

KORZYŚCI: wzmocnienie mięśni całego ciała, poprawa równowagi, wzrost sprawności w życiu codziennym

Obejrzyj wideo

Trening OBWODOWY

title decoration

Trening obwodowy ma charakter siłowo-wytrzymałościowy. Obwód zawiera elementy pracy siłowej z ciężarem własnego ciała lub obciążeniem zewnętrznym. Nie brakuje również takich elementów kardio jak skipy, skakanka i inne. Trening składa się ze stacji ustawionych w odpowiedniej kolejności, aby angażować na przemian różne partie mięśni. Stacje tworzą obwód, który każdy z ćwiczących powtarza kilka razy. Jest to wysiłek o charakterze interwałowym, gdzie przeplata się czas pracy o podniesionej intensywności z umiarkowaną przerwą.   

KORZYŚCI: wzrost siły i wytrzymałości, poprawa sylwetki

ATLETYKA

title decoration

Atletyka to najwyższy stopień zaawansowania w treningu motorycznym dedykowany sportowcom na odpowiednim stopniu przygotowania. Program dwóch treningów w tygodniu jest kompleksowym podejściem do rozwoju siły, mocy, elastyczności i innych specyficznych aspektów sprawności sportowej. W okresie letnim treningi prowadzone są również na lekkoatletycznej bieżni na stadionie.

KORZYŚCI: rozwój siły, mocy i szybkości, poprawa równowagi, doskonalenie umiejętności sportowych. Atletyka stanowi doskonałe uzupełnienie wszelkich dziedzin sportu.

 

Obejrzyj wideo

Trening KETTLEBELLS

title decoration

Odważniki kulowe, potocznie zwane z angielskiego „Kettlami”, to doskonałe narzędzie wspomagające ćwiczenie całego ciała. Praca z odważnikami to skuteczny i odmienny od tradycyjnych metod sposób budowania siły oraz poprawy wytrzymałości. Kettlebells to grupowe zajęcia sportowe prowadzone w naszym Centrum w Poznaniu.

KORZYŚCI: rozwój siły i mocy, poprawa równowagi, wzrost sprawności w życiu codziennym

SIŁA I MOC

title decoration

Siła i moc to zajęcia wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe w oparciu o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała lub przy użyciu obciążenia zewnętrznego w postaci sztangi i odważników kulowych tzw. kettlebell. Dla jak najlepszych efektów stosowane są różne techniki treningowe, zawsze z uwzględnieniem odpowiedniej techniki wykonywanych ćwiczeń. Przyjdź i sprawdź Siłę i Moc, sportowy trening grupowy Poznań.

KORZYŚCI: rozwój siły i mocy, poprawa sylwetki, budowanie masy mięśniowej

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile