fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING GRUPOWY

RUCH, OPTYMALNY DLA CIEBIE!

Otwarta przestrzeń Centrum BODYWORK w Poznaniu to idealne miejsce dla treningów grupowych opartych na wielopłaszczyznowym ruchu. Wybierz jedną z naszych trzech specjalizacji – trening medyczny, trening funkcjonalny lub trening motoryczny i rozwijaj wymarzoną sprawność i ciało. Bogata oferta treningów grupowych BODYWORK to szeroka różnorodność zajęć o różnym stopniu intensywności. Poznaj nasz system treningu i dołącz do nas!

Cennik usług

PIERWSZY TRENING JEST BEZPŁATNY!

Jeżeli chciałbyś wypróbować nasz unikalny system treningu w grupie – zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia!

Wybierz dowolny trening i zarejestruj się przez grafik zajęć lub telefonicznie pod nr 609 805 660

Zobacz grafik zajęć i zarejestruj się!

Jeżeli jesteś posiadaczem karty Medicover Sport informujemy, iż w naszym Centrum możesz skorzystać z dowolnych zajęć grupowych. Wystarczy, że przyjdziesz, wyślesz kod smsem i…. wchodzisz na zajęcia! Obecnie wymagana jest dodatkowa opłata 5 zł przy wejściu na pojedynczy trening.

 

PILATES

title decoration

Trening pilates to praca z głębokimi mięśniami centrum. Uelastycznia całe ciało wysmuklając je i wydłużając. Pilates ma wiele zalet. Ćwiczenia wykonywane systematycznie poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Ruchy ułożone są w serie, które wykonywane są powoli z oddechem i kontrolą.

KORZYŚCI: wzmocnienie kręgosłupa, lepsza postawa ciała, smuklejsza i bardziej wyrzeźbiona sylwetka, wzmocnienie mięśni dna miednicy, przywrócenie równowagi psychicznej

Dowiedz się więcej o zaletach pilatesu

Trening CORE

title decoration

CORE to profesjonalny system ćwiczeń głębokich mięśni brzucha prowadzony zgodnie z zasadami współczesnej fizjoterapii i sportu. Jego celem jest ochrona kręgów i kształtowanie świadomości prawidłowej kontroli pleców w aktywnościach życia codziennego.

KORZYŚCI: mocniejsze mięśnie brzucha, większa stabilność i siła całego ciała, doskonałe antidotum na bóle pleców wynikające z pracy przy komputerze lub jazdy samochodem

Obejrzyj wideo

JOGA FUNKCJONALNA

title decoration

Joga funkcjonalna to połączenie zasad treningu funkcjonalnego i Jogi Iyengara. Głównym celem ćwiczeń jest zwiększenie mobilności i stabilności całego ciała oraz wyciszenie umysłu.

KORZYŚCI: przez intensywną pracę z ciałem joga wpływa pozytywnie na umysł i radzenie sobie ze stresem, doskonale wzmacnia i otwiera ciało, wpływa na jego stabilność i mobilność

Przeczytaj więcej o treningu jogi w BODYWORK

ZDROWY KRĘGOSŁUP

title decoration

Zdrowy kręgosłup to zajęcia o profilu zdrowotnym. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie pomagają w stabilizacji. Rozciąganie mięśni nadmiernie napiętych pomaga przezwyciężyć ból w przeciążonych odcinkach kręgosłupa. Lekcja jest holistycznym podejściem do zdrowia kręgosłupa.

KORZYŚCI: minimalizacja bólu pleców, wzmocnienie mięśni pleców, utrzymanie prawidłowej postawy ciała, poprawa umiejętności oddychania

Powięź

title decoration

Jest to dość intensywny trening terapeutyczny bez obciążenia, ukierunkowany na najważniejsze medium ruchu w ciele człowieka. Powięź to rodzaj tkanki łącznej, która stanowi zewnętrzną osłonę mięśni całego ciała. W fundamentalny sposób wpływa ona na funkcjonowanie zarówno ciała jak i umysłu przez wzmacnianie mięśni, wyzwalanie emocji i poprawę samopoczucia. Sekwencje dynamicznych ruchów i częste zmiany pozycji uelastyczniają całe ciało. 

KORZYŚCI: wzmocnienie mięśni, rozwój siły, poprawa sprawności, poprawa samopoczucia, redukcja stresu i rozluźnienie

Zdrowa sylwetka

title decoration

Zdrowa sylwetka to zajęcia mające na celu wzmocnienie i poprawę wyglądu naszego ciała. Średnia intensywność zajęć służy spalaniu tkanki tłuszczowej, a odpowiednio dobrane ćwiczenia ujędrnieniu mięśni ud, pośladków oraz brzucha.

KORZYŚCI: poprawna kompozycja ciała, wzmacnianie mięśni ud, pośladków i brzucha, modelowanie sylwetki, poprawa kondycji, poprawa samopoczucia.

Trening funkcjonalny

title decoration

Trening funkcjonalny ma na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej w oparciu o wszechstronne ćwiczenia naśladujące naturalny ruch. Jest to prawdopodobnie nasz najbardziej podstawowy trening, w którym przede wszystkim wykorzystujemy własny ciężar ciała. Nie oznacza to jednak, iż są to zajęcia łatwe i bezwysiłkowe…

KORZYŚCI: wzmocnienie mięśni całego ciała, poprawa równowagi, wzrost sprawności w życiu codziennym

Obejrzyj wideo

Trening funkcjonalny dla biegaczy

title decoration

Zajęcia stanowią uzupełnienie treningów biegowych. W głównej mierze mają na celu poprawienie ogólnej sprawności organizmu, a także zwiększenie efektywności biegu. Podczas treningów skupiamy się między innymi na poprawie mobilności i elastyczności. Nie braknie także ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych oraz ruchów specyficznych dla biegaczy.

KORZYŚCI: poprawa koordynacji i równowagi, zwiększenie wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni głębokich, zwiększenie gibkości (co zmniejsza ryzyko kontuzji), zwiększenie szybkości

Siła funkcjonalna

title decoration

Siła funkcjonalna jest treningiem o charakterze sportowym, skoncentrowanym na wzmacnianiu całego ciała. Trening składa się z kilku serii ćwiczeń mających na celu poprawę siły. Do ich wykonania używa się podstawowych przyrządów takich jak hantel/kettlebell, gumy oporowe lub krzesło.

KORZYŚCI: rozwój siły i mocy, poprawa sylwetki, budowanie masy mięśniowej, poprawa równowagi, wzrost sprawności w życiu codziennym

FLEX & FLOW

title decoration

Zajęcia Flex to więcej niż rozciąganie. To dbanie o przestrzeń dla prawidłowego ruchu. Rozpoczyna się to na poziomie mobilności stawowej, a kończy na elastycznych zakresach końcowego ruchu, których nie zwalniamy z napięcia mięśniowego i kontroli. Trening ten „otworzy” każdego – nawet tych rzekomo usztywnionych i pospinanych!

KORZYŚCI: zwiększenie elastyczności i mobilności stawów, przywrócenie prawidłowych zakresów ruchu

 

TRX

title decoration

Trening z wykorzystaniem masy własnego ciała odbywający się w strefie systemów podwieszanych taśm typu TRX. Opiera się na ćwiczeniach funkcjonalnych, które zaangażują wszystkie mięśnie do pracy. Nie zabraknie takich ćwiczeń jak przysiady, wykroki czy pompki. Celem treningu jest przede wszystkim wzmocnienie ciała, ale równie dużą uwagę poświęca się ćwiczeniom poprawiającym elastyczność oraz równowagę. Dla osób pragnących pobudzić metabolizm jeszcze bardziej, przewidziane są również dodatkowe ćwiczenia o wyższej intensywności. Trening TRX będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną usprawnić swoje ciało, poprawić kondycję, nauczyć się podstaw treningu na TRX, a dodatkowo wymodelować sylwetkę.

KORZYŚCI: zwiększenie mobilności stawów, wzmocnienie całego ciała – pracują wszystkie partie mięśniowe, poprawa równowagi, wzrost ogólnej kondycji i wytrzymałości

PIERWSZY TRENING JEST BEZPŁATNY!

Jeżeli chciałbyś wypróbować nasz unikalny system treningu w grupie – zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia!

Wybierz dowolny trening i zarejestruj się przez grafik zajęć lub telefonicznie pod nr 609 805 660

Zobacz grafik zajęć i zarejestruj się!

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile