fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING INDYWIDUALNY

Więcej niż trenerzy personalni

Wykraczamy poza powszechne wyobrażenie o trenerach personalnych. Jesteśmy specjalistami nie tylko treningu, ale również fizjoterapii i sportu. Naszym celem jest przede wszystkim wzrost sprawności i wsparcie zdrowia. Atletyczne ciało to pozytywny efekt uboczny naszej pracy.

Poznaj kadrę trenerów

Dlaczego BODYWORK?

Wierzymy, że najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Uczymy uniwersalnych zasad rozwijania sprawności fizycznej. Naszą misją jest trwały wzrost sprawności i Twój sportowy sukces. Oferujemy zintegrowany system treningu, który obejmuje trening medyczny, funkcjonalny i przygotowanie do sportu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Polub nasz profil na Facebook’u lub napisz na info@body-work.pl

Trening medyczny

title decoration

Ruch jest lekarstwem na wiele chorób współczesnej cywilizacji. W przypadku dolegliwości bólowych zazwyczaj skuteczne okazują się zabiegi fizjoterapeutyczne. Czasem konieczne jest jednak wypracowanie w ciele nowych nawyków, aby ból nie powracał. W BODYWORK stosujemy nasz autorski program treningu medycznego, który przynosi znakomite rezultaty.

 

DLA KOGO: osoby starsze, osoby doświadczające bólu oraz po kontuzjach, osoby podatne na stres

KORZYŚCI: pozbycie się dolegliwości, wzmocnienie ciała, poprawa samopoczucia i zdrowia

Trening funkcjonalny

title decoration

Treningi funkcjonalne to eksploracja granic ruchu. To przygoda polegająca na progresywnym odkrywaniu czegoś co nasi trenerzy nazywają instrukcją obsługi ciała. Ideą treningu jest długofalowe rozwijanie sprawności fizycznej w taki sposób, aby była wsparciem w każdym wymiarze codziennego życia.

 

DLA KOGO: osoby pragnące zadbać o swoją sprawność i zdrowie bez względu na wiek

KORZYŚCI: zwiększenie sprawności i stabilności ciała, bardziej wyprostowana i atletyczna sylwetka, poprawa samopoczucia i zdrowia

Trening motoryczny

title decoration

 Treningi motoryczne to zintegrowane podejście do zaawansowanego rozwoju siły i koordynacji, by zagwarantować transfer na daną dyscyplinę sportową. Wspieramy zarówno młodych zawodników, jak i seniorów; zawodowych sportowców oraz amatorów pragnących trenować zgodnie z najwyższymi standardami treningu motorycznego.

 

DLA KOGO: sportowcy profesjonalni i amatorzy

KORZYŚCI: wzrost siły, mocy i panowania nad ciałem, poprawienie wyników w danej dyscyplinie sportu

Jak umówić się na pierwszy trening?

Wszystkie osoby z Poznania, które szukają profesjonalnego trenera osobistego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr 609 805 660. Pracownicy recepcji udzielą wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji oraz zaproponują dogodny termin pierwszego spotkania.

CENNIK USŁUG

Schemat treningów

Każdy cykl treningów przebiega według podobnego schematu. Na początku zwracamy szczególną uwagę na diagnostykę i ustalenie celu. Następnie trener osobisty przygotowuje plan treningowy, który jest okresowo weryfikowany. Niezależnie od postawionego celu, zawsze działamy prewencyjnie pod kątem urazów lub kontuzji.

Diagnostyka

title decoration

Pierwsze spotkanie z trenerem BODYWORK to obrazowanie ruchu i pełna diagnostyka funkcjonalna. Wraz z określeniem Twojego poziomu sprawności fizycznej konstruujemy realny program treningowy ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie celu – zdrowotnego czy sportowego. Wyniki testowania są zapisywane w naszym systemie i poddawane ponownej ocenie w czasie.

Indywidualny plan treningowy

title decoration

Tworzymy indywidualnie dobrany program treningowy i skupiamy wokół Ciebie zespół naszych specjalistów. Kadra BODYWORK to zespół profesjonalnych trenerów, fizjoterapeutów, masażystów i dietetyków. Wsparcie i motywację do pracy ze swoim ciałem dostajesz z każdej strony.

Trening siłowy

title decoration

Rozwiń pełen potencjał sportowy swojego ciała i osiągnij wymarzoną atletyczną sylwetkę. Nasi specjaliści zadbają, by trening szybko doprowadził Cię do celu. Nasza strategia to indywidualny dobór środków treningowych, prozdrowotne podejście do pracy z Twoim ciałem, profesjonalny trening siłowy i hartowanie kondycji.

Prewencja

title decoration

Działamy kompleksowo zwracając uwagę na słabe ogniwa Twojego ciała. Jeżeli jest to wskazane zalecamy wsparcie fizjoterapeutyczne, by znormalizować zaburzenia na poziomie mięśni i stawów oraz zlikwidować ból. Ponadto, nasi specjaliści przekażą Ci informacje na temat właściwego odpoczynku i regeneracji.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile