fbpx
Ładowanie...
  • PRZEBIEG WIZYTY

Jak pracujemy?

Jeśli czujesz, że Twoje ciało przestaje z Tobą współpracować i coś jest z nim nie tak, wsłuchaj się w nie przez chwilę, a potem podziel się tą informacją z naszym specjalistą. Twoja świadomość własnego ciała ułatwi nam diagnozę i przyczyni się do efektywniejszego przebiegu terapii.

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty składa się z następujących etapów:

Krok 1 – rozmowa

title decoration

Wywiad jest podstawowym i niezbędnym elementem każdej wizyty, jednak ten pierwszy uznaje się za najważniejszy. Przede wszystkim musimy dowiedzieć się jak najwięcej o istocie Twoich dolegliwości.

Zapytamy Cię o rozwój przypadłości, dotychczasowe leczenie, wykonywane badania czy przyjmowane leki. Istotne są również dla nas Twoja aktywność, tryb życia. Nawet z pozoru błahe informacje mogą okazać się bardzo pomocne w postawieniu diagnozy.

Krok 2 – badanie

title decoration

Dysponujemy szeregiem badań i testów, które pomogą nam ukierunkować dalsze działania. Jednym z najważniejszych jest ocena Twojej sylwetki. Prosimy zatem o zabranie ze sobą wygodnej odzieży lub bielizny, w których będziesz czuć się komfortowo!

Krok 3 – terapia

title decoration

Kiedy ustalimy przyczynę Twoich dolegliwości, dobierzemy najskuteczniejszą metodę działania i rozpoczniemy terapię. Stosujemy różne techniki terapeutyczne obserwując reakcje ciała i modyfikujemy je w zależności od potrzeb. Naszym celem jest przede wszystkim mobilizacja ciała do samoregeneracji i obudzenie w organizmie naturalnych sił naprawczych.

W podsumowaniu wizyty udzielimy Ci niezbędnych wskazówek do stosowania na co dzień oraz wdrożymy elementy autoterapii, która stosowana według zaleceń zapobiegnie nawrotowi dolegliwości.

Jak skorzystać z usług fizjoterapeuty lub masażysty?

Wszystkie osoby z Poznania, które szukają profesjonalnego gabinetu fizjoterapeutycznego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nr 609 805 660. Pracownicy recepcji udzielą Ci wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji oraz zaproponują dogodny termin konsultacji.

CENNIK USŁUG

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile