fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING

System treningu BODYWORK®

BODYWORK to pierwsze w Polsce tak kompleksowe miejsce oparte na zintegrowanym podejściu do treningu personalnego i fizjoterapii. Ruch, indywidualnie dobrany, wielopłaszczyznowy i nastawiony na trwałe efekty to nasze główne narzędzie pracy. W centrum znajduje się ciało, najbardziej doskonała maszyna treningowa. Poznaj nasz system treningu i rozwijaj wymarzoną formę!

Cennik usług

Trening indywidualny

title decoration

Praca z trenerem osobistym to najbardziej skuteczny i najszybszy sposób osiągnięcia celu, niezależnie od tego czy celem tym będzie sprawność fizyczna, przemiana sylwetki, wynik sportowy czy pozbycie się bólu. Każdy cykl treningów rozpoczyna się od diagnostyki, zdefiniowania celu i ustalenia indywidualnego planu treningowego. Później pozostaje już tylko praca pod okiem doświadczonego trenera, który zmotywuje Cię do działania!

Dowiedz się więcej!

Trening grupowy

title decoration

Praca w grupie to ogrom zróżnicowania, wspólnej zabawy i wzajemnej motywacji. BODYWORK to społeczność osób, dla których ruch jest nieodłączną częścią aktywnego stylu życia. Nasze zajęcia są podzielone wg 3 kategorii: treningi o charakterze medycznym, funkcjonalnym i sportowym. Nie czekaj, dołącz do nas i przekonaj się, który trening jest dla Ciebie!

Zajęcia grupowe są u nas dostępne również z kartą OK System.

Sprawdź ofertę treningów grupowych!

Trening online

title decoration

Chcesz z nami trenować…. w domu?

Wypróbuj naszą platformę z treningami w wersji online.

Dzięki bezpłatnemu demo możesz sprawdzić czy odpowiada Ci taka forma treningu!

Dowiedz się więcej

Plan zdrowej zmiany

title decoration

6 tygodni, 12 uczestników. Prowadzimy Cię, szkolimy, trenujemy i wspieramy w każdym możliwym aspekcie. To nasz autorski program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia.

Efekty? wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się Twoja sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej. Jednocześnie zyskasz większą pewność siebie i będziesz znakomicie czuć się w swojej skórze.

Dowiedz się więcej

Zdrowe biuro

title decoration

Projekt „Zdrowe biuro” to wieloaspektowy program edukacyjny skierowany do firm i instytucji, dla których zadowolony, zdrowy i umiejący sobie radzić z wyzwaniami codzienności pracownik to najlepsza inwestycja. Program zawiera w sobie panele wykładowe, warsztatowe oraz sesje praktyczne, które łączą wiedzę z dziedziny ergonomii, fizjoterapii, aktywności fizycznej oraz szeroko rozumianego zdrowego stylu życia. 

Dowiedz się więcej

Zespół

title decoration

Trenerzy BODYWORK to najwyższej klasy specjaliści, pracujący w koncepcji treningu medycznego lub motorycznego. Posiadają wiedzę i umiejętności wywodzące się z profesjonalnego sportu, rehabilitacji i coachingu. W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego, pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Poznaj naszych trenerów

Przestrzeń

title decoration

Część sportowa klubu to otwarta przestrzeń będąca centralnym miejscem treningu, ruchu i rehabilitacji. Dodatkowo posiadamy salę do zajęć grupowych oraz gabinety dedykowane usługom specjalistycznym.

Zobacz jakie strefy możesz u nas znaleźć!

Sprzęt

title decoration

Nasze Centrum wyposażone jest w sprzęt najwyższej jakości pochodzący od renomowanych marek. Posiadamy urządzenia do diagnostyki, treningu sportowego oraz medycznego. Stosowany pod okiem naszych trenerów pozwala na osiągnięcie wyjątkowych rezultatów

Zobacz wybrane maszyny i ich możliwości.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile