fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING

System treningu BODYWORK®

BODYWORK to pierwsze w Polsce tak kompleksowe miejsce oparte na zintegrowanym podejściu do treningu personalnego i fizjoterapii. Ruch, indywidualnie dobrany, wielopłaszczyznowy i nastawiony na trwałe efekty to nasze główne narzędzie pracy. W centrum znajduje się ciało, najbardziej doskonała maszyna treningowa. Poznaj nasz system treningu i rozwijaj wymarzoną formę!

Cennik usług

Trening indywidualny

title decoration

Praca z trenerem osobistym to najbardziej skuteczny i najszybszy sposób osiągnięcia celu, niezależnie od tego czy celem tym będzie sprawność fizyczna, przemiana sylwetki, wynik sportowy czy pozbycie się bólu. Każdy cykl treningów rozpoczyna się od diagnostyki, zdefiniowania celu i ustalenia indywidualnego planu treningowego. Później pozostaje już tylko praca pod okiem doświadczonego trenera, który zmotywuje Cię do działania!

Dowiedz się więcej!

Trening grupowy

title decoration

Praca w grupie to ogrom zróżnicowania, wspólnej zabawy i wzajemnej motywacji. BODYWORK to społeczność osób, dla których ruch jest nieodłączną częścią aktywnego stylu życia. Nasze zajęcia są podzielone wg 3 kategorii: treningi o charakterze medycznym, funkcjonalnym i sportowym. Nie czekaj, dołącz do nas i przekonaj się, który trening jest dla Ciebie!

Zajęcia grupowe są u nas dostępne również z kartą OK System.

Sprawdź ofertę treningów grupowych!

Trening online

title decoration

Chcesz z nami trenować…. w domu?

Wypróbuj naszą platformę z treningami w wersji online.

Dzięki bezpłatnemu demo możesz sprawdzić czy odpowiada Ci taka forma treningu!

Dowiedz się więcej

Plan zdrowej zmiany

title decoration

6 tygodni, 12 uczestników. Prowadzimy Cię, szkolimy, trenujemy i wspieramy w każdym możliwym aspekcie. To nasz autorski program motywujący do rozpoczęcia aktywnego i zdrowego stylu życia.

Efekty? wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się Twoja sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej. Jednocześnie zyskasz większą pewność siebie i będziesz znakomicie czuć się w swojej skórze.

Dowiedz się więcej

Projekt: 122 lata

title decoration

Głównym celem naszego programu jest dążenie do poprawy w sferze zdrowia, ogarniającego liczne aspekty życia.

Nasza filozofia opiera się na stworzeniu realnego, wszechstronnego wskaźnika zdrowia (na podstawie protokołu czynników biochemicznych i mechanicznych, analizy składu ciała i autorskiej punktacji stanu zdrowia). Następnie skutecznej pracy pod okiem specjalistów (lekarz, dietetyk, trener) i monitorowaniu procesu pełnej optymalizacji Twojego zdrowia.

Zdrowie i witalność to fundament każdego długiego i satysfakcjonującego życia, który chcemy pomóc Ci osiągnąć.

Dowiedz się więcej

Test diagnostyczny Force-Decks

title decoration

Bez względu na to, czy twoim celem są lepsze wyniki sportowe, rehabilitacja po urazach, czy generalna poprawa siły i sprawności, wykorzystanie zalet treningu ekscentrycznego otwiera przed tobą zupełnie nowe możliwości.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych platform ForceDecks (by Vald Performance) możemy przeprowadzać szybką i łatwą ocenę stabilności, siły i ruchu. Co więcej monitorujemy również wydajność nerwowo-mięśniową, asymetrie i strategie ruchowe.

Dowiedz się więcej!

Zespół

title decoration

Trenerzy BODYWORK to najwyższej klasy specjaliści, pracujący w koncepcji treningu medycznego lub motorycznego. Posiadają wiedzę i umiejętności wywodzące się z profesjonalnego sportu, rehabilitacji i coachingu. W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego, pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Poznaj naszych trenerów

Przestrzeń

title decoration

Część sportowa klubu to otwarta przestrzeń będąca centralnym miejscem treningu, ruchu i rehabilitacji. Dodatkowo posiadamy salę do zajęć grupowych oraz gabinety dedykowane usługom specjalistycznym.

Zobacz jakie strefy możesz u nas znaleźć!

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile