fbpx
Ładowanie...

scroll-info

  • NOWOCZESNA FIZJOTERAPIA

Ciało to Twój przyjaciel!

Czy wyobrażasz sobie życie, w którym ciało jest Twoim sprzymierzeńcem, zamiast sprawiać Ci problemy? Pamiętaj, że nasz organizm to genialny mechanizm, który doskonale potrafi się regulować, wystarczy tylko trochę mu w tym pomóc! Będąc sprawnym możesz realizować swoje marzenia, począwszy od spacerów, a skończywszy na podróżach i uprawianiu sportu.

W naszym Centrum stosujemy nowoczesne metody fizjoterapii, ale również integrujemy je z ćwiczeniami fizycznymi i zbilansowaną dietą. Współpraca z naszymi terapeutami to proces poszukiwania przyczyny dysfunkcji, terapii i utrwalenia efektów terapeutycznych w życiu codziennym.

CENNIK USŁUG

Jak skorzystać z naszych usług?

TELEFONICZNIE: 609 805 660

E-MAIL: info@body-work.pl

Pracownicy recepcji udzielą Ci wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji oraz zaproponują dogodny termin konsultacji.

Kiedy możemy pomóc?

title decoration

Przede wszystkim koncentrujemy się na szybkim powrocie do sprawności fizycznej po kontuzji lub interwencji chirurgicznej. Najczęstsze dolegliwości, z którymi się spotykamy to: bóle pleców, bóle barków, kontuzje sportowe, wady postawy, zwichnięcia, rwa kulszowa, bóle głowy i bóle narządów wewnętrznych.

Naszą silną stroną jest to, iż posiadamy duży zespół doskonałych fizjoterapeutów i trenerów medycznych. Do każdego Klienta dobieramy najbardziej odpowiedniego specjalistę. Ponieważ pracujemy zespołowo każdy Klient otrzymuje zawsze najlepszą możliwą pomoc, tak aby szybko mógł wrócić do zdrowia i ulubionej aktywności fizycznej.

Dowiedz się więcej!

Metody pracy

title decoration

Nasze działania są połączeniem pracy w gabinecie, treningu medycznego oraz terapii poznawczo-behawioralnej w procesie przywracania wysokiej jakości życia. Leczenie bólu dotyczy głównie:

 * tkanek miękkich: mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł;
* stawów obwodowych: skokowego, kolanowego, biodrowego, barkowego, łokciowego, stawów nadgarstka;
* kręgosłupa lędźwiowego, krzyżowego, szyjnego, piersiowego oraz żeber;
* głowy, twarzy, zębów pochodzenia mięśniowo-powięziowego;
* narządów wewnętrznych jamy brzusznej, klatki piersiowej oraz miednicy;

Sprawdź jakimi metodami pracujemy

Przebieg wizyty

title decoration

Wizyta u fizjoterapeuty zawsze zaczyna się od wywiadu, który jest niezwykle istotnym elementem każdego procesu leczenia. Kolejny etap to badanie. Na podstawie powyższych elementów nasz specjalista może wystawić wstępną diagnozę i ustalić plan leczenia. Po tym następuje właściwa terapia, która może trwać kilka wizyt lub nawet mieć charakter stały (np. u sportowców).

Dowiedz się więcej!

Zespół

title decoration

Fizjoterapeuci BODYWORK stanowią grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów na terenie Poznania, zajmujących się działaniami z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej, treningu medycznego i masażu. Opowiedz nam o swoich dolegliwościach, a polecimy Ci terapeutę, który w najlepszy sposób będzie mógł się Tobą zająć i zaoferować swoją pomoc.

Poznaj naszych fizjoterapeutów

Umów się na wizytę!

Telefonicznie pod nr 609 805 660. Pracownicy recepcji udzielą Ci wszelkich dodatkowych, niezbędnych informacji oraz zaproponują dogodny termin konsultacji.

Możesz również umówić się z nami poprzez e-mail: info@body-work.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile