fbpx
Ładowanie...
  • NASZ ZESPÓŁ

Dobry fizjoterapeuta to człowiek otwarty na mowę ciała i słuchający co mówi Pacjent oraz jego ciało. To człowiek współpracujący ze specjalistami z zakresu diagnostyki obrazowej, dietetyki, psychologii, treningu sportowego czy medycyny. Przede wszystkim to osoba myśląca kreatywnie i samodzielnie z intencją pomocy w powrocie do zdrowia osobom, które tego potrzebują.

Aleksandra Kaczmarek

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Ukończyła liczne kursy z zakresu diagnozowania i terapii dolegliwości w obrębie narządu ruchu. Jest certyfikowanym terapeutą metody Kinesiologytaping oraz instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness. Od kilku lat zafascynowana pracą metodą Pilates oraz treningiem funkcjonalnym, w których nieustannie pogłębia swoją wiedzę i na bazie których tworzy swoje treningi.

Jej codzienna praktyka opiera się na pracy z ciałem osób w każdym wieku, cierpiącymi na schorzenia narządu ruchu, zarówno urazowymi jak również skarżącymi się na ból przewlekły. Liczną grupę jej Pacjentów tworzą sportowcy i tancerze, gdyż jako osoba aktywna fizycznie i wieloletnia tancerka potrafi doskonale zrozumieć zagrożenia i potrzeby związane z tymi formami ruchu. 

Artur Kossowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TERAPIA WISCERALNA, CZASZKOWO-KRZYŻOWA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Jego pasją jest podejście holistyczne do pacjenta i praca z przyczyną dolegliwości, a nie tylko z objawami.
Od ponad 2 lat pracuje z pacjentami terapią wisceralną i czaszkowo-krzyżową Upledgera, które jako jedne z niewielu metod łączą ciało z umysłem, podchodząc całościowo do procesu leczenia.
Jeżeli cierpicie na dolegliwości bólowe, przyjmujecie regularnie środki przeciwbólowe, nie czujecie się dobrze w swoim ciele, zapraszamy na wizytę do Artura.

Bartosz Grobelny

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Absolwent Uniwersytetu im Karola Marcinkowskiego na kierunku fizjoterapia (obecnie doktorant) oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie zdobył tytuł magistra psychologii. Od ponad 6 lat zdobywa praktykę kliniczną, a od 4 lat pracuje jako fizjoterapeuta PZPN z reprezentacjami młodzieżowymi kobiet oraz mężczyzn. Obecnie sprawuje opiekę nad pierwszą kadrą kobiet w futsalu. Swoje doświadczenie sportowe zdobył również współpracując z drużynami piłkarskimi Polonii Poznań, AZS UAM oraz Lech Poznań Football Academy.

W swojej pracy korzysta głównie z terapii manualnej według modelu IAOM (International Academy of Manual and Orthopedic Medicine). Do swojego zasobu technik działania wplata również metodę FDM, pinopresurę, trening funkcjonalny / medyczny oraz terapię tkanek miękkich.

Na codzień jego praca opiera się nie tylko na praktyce ze sportowcami ale również przypadkami klinicznymi. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii potrafi holistycznie podejść do pacjenta co często w przypadku przewlekłych bólów ma kluczowe znaczenie.

Anna Sochacka

title decoration

SPECJALIZACJA:

MANIPULACJA POWIĘZI, IGŁOTERAPIA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia ze specjalnością w sporcie. Swoje kilkuletnie doświadczenie gromadziła głównie jako fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS Warta Poznań.

Swoją pracę opiera w dużej mierze posługując się metodą Manipulacji Powięzi wg Stecco. Dzięki wnikliwemu wywiadowi oraz badaniu ruchowemu i ich analizie, metoda przedstawia całościowy obraz pacjenta. Pozwala to nie tylko na uporanie się z aktualnymi objawami, ale przede wszystkim na rozwiązanie źródła problemu.

Ponadto warsztat pracy uzupełnia takimi technikami jak: igłoterapia, pinoterapia, terapia wisceralna, terapia manualna, FDM, fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) oraz kinesiotaping.

Przemysław Górski

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną. Masażysta z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel, wykładowca, trener medyczny i funkcjonalny, instruktor lekkiej atletyki i pływania. Od zawsze związany z aktywnością fizyczną.

Podczas zabiegów łączy różne techniki masażu by osiągnąć jak najlepszy efekt u każdego klienta. Stosuje między innymi masaż sportowy jako uzupełnienie treningu czy element odnowy biologicznej i regeneracji. Doskonale zna i rozumie potrzeby ludzi aktywnych. Pracuje z osobami po przebytych urazach i kontuzjach wspomagając ich w procesie powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

Na co dzień pracuje również z klientami szukającymi odprężenia i redukcji stresu, wykonując zabiegi masażu relaksacyjnego.

Monika Salitra

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I. Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Dzięki wieloletniej praktyce Jogi doświadczyła wielu aspektów wpływu aktywności fizycznej na ciało i umysł człowieka. Metoda Iyengara charakteryzuje się najbardziej terapeutycznym podejściem, a w połączeniu z treningiem funkcjonalnym stanowi doskonałą bazę do indywidualnej pracy z pacjentem.

Jakub Gdula

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile