fbpx
Ładowanie...
  • NASZ ZESPÓŁ

Dobry fizjoterapeuta to człowiek otwarty na mowę ciała i słuchający co mówi Pacjent oraz jego ciało. To człowiek współpracujący ze specjalistami z zakresu diagnostyki obrazowej, dietetyki, psychologii, treningu sportowego czy medycyny. Przede wszystkim to osoba myśląca kreatywnie i samodzielnie z intencją pomocy w powrocie do zdrowia osobom, które tego potrzebują.

Artur Kossowski

title decoration

FIZJOTERAPEUTA EKSPERT

 

SPECJALIZACJA

TERAPIA WISCERALNA, CZASZKOWO-KRZYŻOWA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Jego pasją jest podejście holistyczne do pacjenta i praca z przyczyną dolegliwości, a nie tylko z objawami.
Od ponad 2 lat pracuje z pacjentami terapią wisceralną i czaszkowo-krzyżową Upledgera, które jako jedne z niewielu metod łączą ciało z umysłem, podchodząc całościowo do procesu leczenia.
Jeżeli cierpicie na dolegliwości bólowe, przyjmujecie regularnie środki przeciwbólowe, nie czujecie się dobrze w swoim ciele, zapraszamy na wizytę do Artura.

Anna Sochacka

title decoration

FIZJOTERAPEUTA EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

MANIPULACJA POWIĘZI, IGŁOTERAPIA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia ze specjalnością w sporcie. Swoje kilkuletnie doświadczenie gromadziła głównie jako fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS Warta Poznań.

Swoją pracę opiera w dużej mierze posługując się metodą Manipulacji Powięzi wg Stecco. Dzięki wnikliwemu wywiadowi oraz badaniu ruchowemu i ich analizie, metoda przedstawia całościowy obraz pacjenta. Pozwala to nie tylko na uporanie się z aktualnymi objawami, ale przede wszystkim na rozwiązanie źródła problemu.

Ponadto warsztat pracy uzupełnia takimi technikami jak: igłoterapia, pinoterapia, terapia wisceralna, terapia manualna, FDM, fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) oraz kinesiotaping.

Bartosz Grobelny

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA

Doktor nauk medycznych o specjalności nauki o zdrowiu – fizjoterapeuta oraz magister psychologii. W swojej pracy korzysta głównie z terapii manualnej według modelu IAOM (International Academy of Manual and Orthopedic Medicine). Do zasobu technik działania wplata również metodę Terapii Wisceralnej, FDM, Medycyny Manualnej (pinopresurę, igłoterapię), trening funkcjonalny / medyczny oraz terapię tkanek miękkich. Na co dzień jego praca opiera się nie tylko na praktyce ze sportowcami ale również przypadkami klinicznymi. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii potrafi holistycznie podejść do pacjenta co w przypadku przewlekłych bólów często ma kluczowe znaczenie.

Monika Salitra

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I. Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Dzięki wieloletniej praktyce Jogi doświadczyła wielu aspektów wpływu aktywności fizycznej na ciało i umysł człowieka. Metoda Iyengara charakteryzuje się najbardziej terapeutycznym podejściem, a w połączeniu z treningiem funkcjonalnym stanowi doskonałą bazę do indywidualnej pracy z pacjentem.

Agnieszka Kosmala

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Posiada duże doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej urazów i schorzeń w obrębie kończyny dolnej związanych z uprawianiem sportu, a w szczególności w wyprowadzaniu pacjentów po rekonstrukcji więzadeł w stawie kolanowym. Obecnie wchodzi w skład sztabu medycznego kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie dodatkowo pełni rolę trenera przygotowania motorycznego w kadrze WU19.

Ze sportem związana całe życie. Zawodniczka i trenerka lacrosse. Z pasją i zaangażowaniem pomaga osiągnąć lepsze rezultaty swoim podopiecznym i motywuje ich w drodze do osiągania celu.

W pracy wykorzystuje wiele narzędzi koncentrując się, aby proces rehabilitacji przebiegał kompleksowo, a pacjent w każdym aspekcie był przygotowany do powrotu do stanu sprzed kontuzji. Stosuje elementy terapii manualnej, powięziowej, masaż tkanek głębokich, trening medyczny oraz stabilizację. Urozmaica proces rehabilitacji stosując szeroki wachlarz ćwiczeń wywodzących się z treningu motorycznego i siłowego, dostosowanych do poziomu pacjenta.

Jakub Gdula

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Tomasz Wysocki

title decoration

SPECJALIZACJA

TRENING MEDYCZNY, FIZJOTERAPIA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, fizjoterapeuta oraz trener medyczny. Do wybrania ścieżki zawodowej w świecie fizjoterapii skłoniły go zainteresowanie ruchem i chęć pomocy ludziom. W pracy z klientem wykorzystuje głównie techniki manualne, pinoterapię, suche igłowanie oraz elementy akupunktury. Poza pracą na kozetce kontynuuje proces powrotu klienta do zdrowia również na treningach indywidualnych.

Ważnym aspektem jego pracy jest edukacja, aby pozytywne zmiany zachodziły nie tylko na sali treningowej czy w gabinecie. Stara się wyrobić dobre nawyki u swoich klientów, aby mogli w pełni cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Krzysztof Olczyk

title decoration

SPECJALIZACJA

URAZY SPORTOWE, ORTOPEDYCZNE, TRENING MEDYCZNY

Ukończył kierunek Fizjoterapia na poznańskim AWF. Specjalizuje się w diagnostyce i rehabilitacji sportowców, pacjentów po urazach ortopedycznych oraz pacjentów bólowych, którym pomaga walczyć z przeciążeniem, stresem i kontuzjami. W swojej pracy używa terapii manualnej, technik na tkankach miękkich oraz treningu medycznego.

Współpracuje z młodzieżowcami kk. Tarnovia Tarnowo Podgórne, siatkarzami z Beach Volleyball Academy oraz triathlonowcami z Przyspiesz Kraula.

Przemysław Górski

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną. Masażysta z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel, wykładowca, trener medyczny i funkcjonalny, instruktor lekkiej atletyki i pływania. Od zawsze związany z aktywnością fizyczną.

Podczas zabiegów łączy różne techniki masażu by osiągnąć jak najlepszy efekt u każdego klienta. Stosuje między innymi masaż sportowy jako uzupełnienie treningu czy element odnowy biologicznej i regeneracji. Doskonale zna i rozumie potrzeby ludzi aktywnych. Pracuje z osobami po przebytych urazach i kontuzjach wspomagając ich w procesie powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Na co dzień pracuje również z klientami szukającymi odprężenia i redukcji stresu, wykonując zabiegi masażu relaksacyjnego.

Paula Bukolt

title decoration

SPECJALIZACJA:

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, studentka fizjoterapii, technik masażysta, trenerka medyczna. Pasjonatka aktywności fizycznej i nauk dotyczących ludzkiego ciała. W swojej pracy stara się przywrócić swoim podopiecznym zdrowie i funkcjonalną sprawność, stawiając za cel przede wszystkim ich dobre funkcjonowanie w życiu codziennym.

Maciej Rakus

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Medyczny trener oraz technik masażysta. Pasjonat sportu od najmłodszych lat…między innymi trenował piłkę nożną oraz MMA, które zaszczepiło w nim pasję do Brazylijskiego Jiu jitsu i „movementowego” podejścia do ruchu. Ze współpracy dowiesz się, że aktywność fizyczna i odpoczynek jest tak samo ważny, a ruch to nie kara tylko możliwość realizowania swoich zachcianek.

Mikołaj Mili

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

MASAŻ SPORTOWY

Trener funkcjonalny, technik masażysta oraz student IV roku fizjoterapii na WSEiT w Poznaniu. Od ponad 14 lat związany ze sportami walki, multimedalista Mistrzostw Polski w Ju Jitsu i BJJ.
W pracy z klientem duży nacisk kładzie na prewencję urazów oraz odpowiednią regenerację potreningową. Uzupełnienie cyklu treningowego masażem sportowym z elementami masażu tkanek głębokich przyczyni się do poprawy kondycji Twoich mięśni, dzięki czemu będziesz gotów do wydajniejszej pracy podczas kolejnej sesji treningowej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile