fbpx
Ładowanie...
  • NASZ ZESPÓŁ

Dobry fizjoterapeuta to człowiek otwarty na mowę ciała i słuchający co mówi Pacjent oraz jego ciało. To człowiek współpracujący ze specjalistami z zakresu diagnostyki obrazowej, dietetyki, psychologii, treningu sportowego czy medycyny. Przede wszystkim to osoba myśląca kreatywnie i samodzielnie z intencją pomocy w powrocie do zdrowia osobom, które tego potrzebują.

Aleksandra Kaczmarek

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Fizjoterapeutka, trener medyczny o specjalizacji posturalnej i oddechowej, szkoleniowiec. Specjalizuje się w pracy z pacjentem bólowym o różnym podłożu oraz z klientami prezentującymi zaburzenia postawy ciała. Korzysta z całej gamy narzędzi do treningu medycznego i funkcjonalnego, wspierając się technikami terapii manualnej. Bardzo duży nacisk kładzie na edukację i samoświadomość swoich podopiecznych, gdyż tylko dobra współpraca i dbałość w swoim środowisku życia może przynieść pozytywny skutek terapeutyczny. Na swoich szkoleniach podkreśla istotę rozumienia fundamentów pracy z ruchem – anatomii, biomechaniki i fizjologii, aby na tym podłożu stać się mądrym twórcą ruchu.

Artur Kossowski

title decoration

SPECJALIZACJA

TERAPIA WISCERALNA, CZASZKOWO-KRZYŻOWA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.
Jego pasją jest podejście holistyczne do pacjenta i praca z przyczyną dolegliwości, a nie tylko z objawami.
Od ponad 2 lat pracuje z pacjentami terapią wisceralną i czaszkowo-krzyżową Upledgera, które jako jedne z niewielu metod łączą ciało z umysłem, podchodząc całościowo do procesu leczenia.
Jeżeli cierpicie na dolegliwości bólowe, przyjmujecie regularnie środki przeciwbólowe, nie czujecie się dobrze w swoim ciele, zapraszamy na wizytę do Artura.

Bartosz Grobelny

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Doktor nauk medycznych o specjalności nauki o zdrowiu – fizjoterapeuta oraz magister psychologii. W swojej pracy korzysta głównie z terapii manualnej według modelu IAOM (International Academy of Manual and Orthopedic Medicine). Do zasobu technik działania wplata również metodę Terapii Wisceralnej, FDM, Medycyny Manualnej (pinopresurę, igłoterapię), trening funkcjonalny / medyczny oraz terapię tkanek miękkich. Na co dzień jego praca opiera się nie tylko na praktyce ze sportowcami ale również przypadkami klinicznymi. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii potrafi holistycznie podejść do pacjenta co w przypadku przewlekłych bólów często ma kluczowe znaczenie.

Anna Sochacka

title decoration

SPECJALIZACJA:

MANIPULACJA POWIĘZI, IGŁOTERAPIA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia ze specjalnością w sporcie. Swoje kilkuletnie doświadczenie gromadziła głównie jako fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS Warta Poznań.

Swoją pracę opiera w dużej mierze posługując się metodą Manipulacji Powięzi wg Stecco. Dzięki wnikliwemu wywiadowi oraz badaniu ruchowemu i ich analizie, metoda przedstawia całościowy obraz pacjenta. Pozwala to nie tylko na uporanie się z aktualnymi objawami, ale przede wszystkim na rozwiązanie źródła problemu.

Ponadto warsztat pracy uzupełnia takimi technikami jak: igłoterapia, pinoterapia, terapia wisceralna, terapia manualna, FDM, fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) oraz kinesiotaping.

Przemysław Górski

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną. Masażysta z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel, wykładowca, trener medyczny i funkcjonalny, instruktor lekkiej atletyki i pływania. Od zawsze związany z aktywnością fizyczną.

Podczas zabiegów łączy różne techniki masażu by osiągnąć jak najlepszy efekt u każdego klienta. Stosuje między innymi masaż sportowy jako uzupełnienie treningu czy element odnowy biologicznej i regeneracji. Doskonale zna i rozumie potrzeby ludzi aktywnych. Pracuje z osobami po przebytych urazach i kontuzjach wspomagając ich w procesie powrotu do zdrowia i pełnej sprawności.

Na co dzień pracuje również z klientami szukającymi odprężenia i redukcji stresu, wykonując zabiegi masażu relaksacyjnego.

Monika Salitra

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, HATHA JOGA

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielka Hatha Yogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior I. Specjalizuje się w pracy z tkankami miękkimi oraz związanymi z nimi zaburzeniami psychosomatycznymi. Wykorzystuje wiele metod do łagodzenia przewlekłego bólu i napięć w łańcuchach mięśniowo-powięziowych wywołanych przeciążeniami, stresem czy urazem. Dzięki wieloletniej praktyce Jogi doświadczyła wielu aspektów wpływu aktywności fizycznej na ciało i umysł człowieka. Metoda Iyengara charakteryzuje się najbardziej terapeutycznym podejściem, a w połączeniu z treningiem funkcjonalnym stanowi doskonałą bazę do indywidualnej pracy z pacjentem.

Jakub Gdula

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związany ze sportem-piłką ręczną oraz judo. Osobistą pasją do aktywności fizycznej pragnie dzielić się z innymi. W swoim warsztacie skupia się na treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile