fbpx
Ładowanie...
  • NASZ ZESPÓŁ

Dobry fizjoterapeuta to człowiek otwarty na mowę ciała i słuchający co mówi Pacjent oraz jego ciało. To człowiek współpracujący ze specjalistami z zakresu diagnostyki obrazowej, dietetyki, psychologii, treningu sportowego czy medycyny. Przede wszystkim to osoba myśląca kreatywnie i samodzielnie z intencją pomocy w powrocie do zdrowia osobom, które tego potrzebują.

Anna Sochacka

title decoration

FIZJOTERAPEUTA EKSPERT

 

SPECJALIZACJA:

MANIPULACJA POWIĘZI, IGŁOTERAPIA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia ze specjalnością w sporcie. Swoje kilkuletnie doświadczenie gromadziła głównie jako fizjoterapeutka grup młodzieżowych sekcji piłki nożnej KS Warta Poznań.

Swoją pracę opiera w dużej mierze posługując się metodą Manipulacji Powięzi wg Stecco. Dzięki wnikliwemu wywiadowi oraz badaniu ruchowemu i ich analizie, metoda przedstawia całościowy obraz pacjenta. Pozwala to nie tylko na uporanie się z aktualnymi objawami, ale przede wszystkim na rozwiązanie źródła problemu.

Ponadto warsztat pracy uzupełnia takimi technikami jak: igłoterapia, pinoterapia, terapia wisceralna, terapia manualna, FDM, fibroliza mięśniowo-powięziowa (haczykowanie) oraz kinesiotaping.

Bartosz Grobelny

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA

Doktor nauk medycznych o specjalności nauki o zdrowiu – fizjoterapeuta oraz magister psychologii. W swojej pracy korzysta głównie z terapii manualnej według modelu IAOM (International Academy of Manual and Orthopedic Medicine). Do zasobu technik działania wplata również metodę Terapii Wisceralnej, FDM, Medycyny Manualnej (pinopresurę, igłoterapię), trening funkcjonalny / medyczny oraz terapię tkanek miękkich. Na co dzień jego praca opiera się nie tylko na praktyce ze sportowcami ale również przypadkami klinicznymi. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii potrafi holistycznie podejść do pacjenta co w przypadku przewlekłych bólów często ma kluczowe znaczenie.

Mikołaj Mili

title decoration

 

SPECJALIZACJA:

MASAŻ SPORTOWY, FIZJOTERAPIA

Trener funkcjonalny, technik masażysta oraz fizjoterapeuta. Od ponad 14 lat związany ze sportami walki, multimedalista Mistrzostw Polski w Ju Jitsu i BJJ.
W pracy z klientem duży nacisk kładzie na prewencję urazów oraz odpowiednią regenerację potreningową. Uzupełnienie cyklu treningowego masażem sportowym z elementami masażu tkanek głębokich przyczyni się do poprawy kondycji Twoich mięśni, dzięki czemu będziesz gotów do wydajniejszej pracy podczas kolejnej sesji treningowej.

Agnieszka Kosmala

title decoration

 

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Posiada duże doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej urazów i schorzeń w obrębie kończyny dolnej związanych z uprawianiem sportu, a w szczególności w wyprowadzaniu pacjentów po rekonstrukcji więzadeł w stawie kolanowym. Obecnie wchodzi w skład sztabu medycznego kadry Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie dodatkowo pełni rolę trenera przygotowania motorycznego w kadrze WU19.

Ze sportem związana całe życie. Zawodniczka i trenerka lacrosse. Z pasją i zaangażowaniem pomaga osiągnąć lepsze rezultaty swoim podopiecznym i motywuje ich w drodze do osiągania celu.

W pracy wykorzystuje wiele narzędzi koncentrując się, aby proces rehabilitacji przebiegał kompleksowo, a pacjent w każdym aspekcie był przygotowany do powrotu do stanu sprzed kontuzji. Stosuje elementy terapii manualnej, powięziowej, masaż tkanek głębokich, trening medyczny oraz stabilizację. Urozmaica proces rehabilitacji stosując szeroki wachlarz ćwiczeń wywodzących się z treningu motorycznego i siłowego, dostosowanych do poziomu pacjenta.

Jakub Gdula

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING FUNKCJONALNY

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia oraz trener przygotowania motorycznego. Od dziecka związany ze sportem: piłką ręczną i judo, lecz obecnie — jako specjalista — wspierający wielu biegaczy, z którymi tworzy wyjątkową społeczność zawodników, czerpiących mnóstwo korzyści z treningu na siłowni. Swoją pasją dzieli się nie tylko z podopiecznymi, lecz już od wielu lat także z trenerami i fizjoterapeutami podczas szkoleń i konferencji. W swoim warsztacie skupia się na wydajnej motoryce (performance), prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Przemysław Górski

title decoration

SPECJALIZACJA

MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne z gimnastyką korekcyjno – kompensacyjną. Masażysta z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciel, wykładowca, trener medyczny i funkcjonalny, instruktor lekkiej atletyki i pływania. Od zawsze związany z aktywnością fizyczną.

Podczas zabiegów łączy różne techniki masażu by osiągnąć jak najlepszy efekt u każdego klienta. Stosuje między innymi masaż sportowy jako uzupełnienie treningu czy element odnowy biologicznej i regeneracji. Doskonale zna i rozumie potrzeby ludzi aktywnych. Pracuje z osobami po przebytych urazach i kontuzjach wspomagając ich w procesie powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Na co dzień pracuje również z klientami szukającymi odprężenia i redukcji stresu, wykonując zabiegi masażu relaksacyjnego.

Paula Bukolt

title decoration

SPECJALIZACJA:

FIZJOTERAPIA, MASAŻ SPORTOWY I RELAKSACYJNY

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, fizjoterapeutka, technik masażysta, trenerka medyczna. Pasjonatka aktywności fizycznej i nauk dotyczących ludzkiego ciała. W swojej pracy stara się przywrócić swoim podopiecznym zdrowie i funkcjonalną sprawność, stawiając za cel przede wszystkim ich dobre funkcjonowanie w życiu codziennym.

Szymon Frankowski

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Trener medyczny, technik masażysta i fizjoterapeuta. Swój warsztat opiera na przekonaniu o efektywności leczenia ruchem i usamodzielnieniu klienta. W pracy skupia się na rozłożeniu przypadku na czynniki pierwsze, by następnie szukać zintegrowanych rozwiązań. Prywatnie pasjonat wspinaczki, przede wszystkim boulderingu.

Łukasz Wrzeszcz

title decoration

SPECJALIZACJA

FIZJOTERAPIA, TRENING MEDYCZNY

Absolwent na kierunku fizjoterapii we WSEiT w Poznaniu, trener medyczny. Od dziecka związany ze sportem – szczególnie piłką nożną. Swój warsztat opiera na terapii manualnej, leczeniu ruchem, poprawie zdolności motorycznych i usamodzielnieniu klienta. W pracy skupia się na kompleksowym podejściu, treningu funkcjonalnym, prewencji urazów oraz powrocie do aktywności fizycznej po urazach i kontuzjach.

Współpracuje z młodzieżą w Akademi Piłkarskiej Oborniki pod kątem przygotowania fizycznego. Prywatnie pasjonat Crossfitu i wszelkiego rodzaju aktywności.

Jarosław Góra

title decoration

SPECJALIZACJA

NEURODIAGNOSTYKA

Magister fizjoterapii, specjalizuje się w terapii skoncentrowanej na stres kumulujący się w ciele pacjenta. Jego głównym narzędziem terapeutycznym jest neurodiagonostyka oparta na testach kinezjologicznych. Dzięki tej metodzie jest w stanie określić obecne obciążenie psychofizjologiczne, które najbardziej doskwiera jego pacjentom. Specjalizuje się głównie w bólach przewlekłych oraz terapii nakierowanej na somatyzcję emocjonalną. Wspomniana wcześniej metoda terapeutyczna nadaje się doskonale do pracy w obszarze narządu ruchu, jamy brzusznej i czaszki.

Podczas sesji najważniejszym celem, jaki chce osiągnąć z pacjentem, jest pokazanie zależności między doznawanymi dolegliwościami, a konkretnym ogniskiem bólu (może to być stary niezaleczony uraz, bólowy obszar w jamie brzusznej, czy punkt w ciele, w którym skumulowała się dana emocja, a co za tym idzie, napięcie). Każdemu pacjentowi zapewnia całościowe spojrzenie na problem z jakim do mnie przychodzi. Chce pokazać, że źródło problemu nie musi tkwić wyłącznie w naszym ciele.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile