fbpx
Ładowanie...
  • Programy treningowe online.

    Popraw sprawność nie wychodząc z domu.

Zwiększ swoją sprawność!

title decoration

Twoje ciało powinno być sprawnym narzędziem, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł dźwignąć ciężką torbę z podłogi, podnieść do góry dziecko lub podbiec do uciekającego tramwaju.

Nasze treningi właśnie temu służą! A przy okazji poprawiamy sylwetkę – jest to pozytywny „efekt uboczny” pracy z ciałem.

 

Trenuj systematycznie

title decoration

Program zakłada wspólną aktywność przez 1 miesiąc, po czym będziesz mieć możliwość przedłużenia dostępu na kolejne miesiące. Już po pierwszym miesiącu systematycznego trenowania wzrośnie Twoja siła, sprawność, koordynacja, poprawi się sylwetka i spadnie ilość tkanki tłuszczowej.

Trenuj z najlepszymi

title decoration

Podczas treningów online spotkasz się z zespołem naszych specjalistów – trenerów i fizjoterapeutów, pracujących w koncepcji treningu medycznego i sportowego. Posiadają oni wiedzę i umiejętności wywodzące się z profesjonalnego sportu, rehabilitacji i coachingu. W oparciu o specjalnie przygotowany system rozwoju osobistego BODYWORK, pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Co otrzymujesz?

title decoration

Cena miesięcznego dostępu do Platformy to 59 zł. W tym otrzymujesz:

* 12 kategorii treningowych, uwzględniających treningi pilates, powięziowe, funkcjonalne, rozciągające i inne!

* kilkadziesiąt filmów z gotowymi treningami (45-55 min.)

* projekt START – 4-tygodniowy program pozwalający na rozpoczęcie przygody z ruchem.

* comiesięczne nowości – na bieżąco uzupełniamy kategorie treningowe o nowe filmy. Możesz się również spodziewać coraz to nowszych treści. Platforma żyje i cały czas się rozwija!

JAK TO DZIAŁA ?

Platforma oferuje dostęp do filmów z treningami prowadzonymi przez trenerów z Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK. Treningi podzielone są na kategorie (np. Pilates, Zdrowy kręgosłup). Użytkownicy sami decydują, które treningi i jak często chcą oglądać. Dla osób początkujących dobrym rozwiązaniem jest Projekt START – zaprojektowany tak, aby stopniowo i bezpiecznie adaptować ciało do aktywności fizycznej.

 

JAKA JEST CENA ?

Cena dostępu do wszystkich filmów na Platformie to 59 zł/miesiąc. W tej cenie masz możliwość nieograniczonego odtwarzania dowolnych filmów. Osoby zainteresowane wyłącznie jedną kategorią treningową (np. zajęciami Pilates) mogą kupić dostęp do jednej kategorii w cenie 29 zł/miesiąc.

JAK MOGĘ ZREZYGNOWAĆ ?

Dostęp do Platformy jest płatny za miesiąc z góry. Po upływie tego terminu dostęp wygasa i można wykupić dostęp na kolejny miesiąc. Tym samym nie ma żadnego obowiązkowego abonamentu, z którego trzeba rezygnować. Ty decydujesz kiedy chcesz z nami trenować. Jest to wygodne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile