Ładowanie...

scroll-info

  • TRENING INDYWIDUALNY

Więcej niż trenerzy personalni …

Wykraczamy poza powszechne wyobrażenie o trenerach personalnych, stając się specjalistami w branży treningu, rehabilitacji i sportu. Współpraca z jednym z nas to indywidualnie skonstruowany program, edukacja w zakresie planowania treningów i określona w czasie realizacja celu.

Poznaj kadrę trenerów

Czym jest trening oparty na funkcjonalnym ruchu?

Najbardziej doskonałą maszyną treningową jest Twoje ciało. Opierając swoją aktywność na wszechstronnym ruchu (nie na ćwiczeniach izolowanych jak w typowych klubach fitness) będziesz nie tylko wzmacniać mięśnie i kształtować atletyczną sylwetkę, lecz również rozwijać rzeczywiste umiejętności obsługi swojego ciała w aktywnościach codziennych i uprawianym sporcie.

Diagnostyka

title decoration

Pierwsze spotkanie z trenerem BODYWORK to obrazowanie ruchu i pełna diagnostyka funkcjonalna. Wraz z określeniem Twojego poziomu sprawności fizycznej konstruujemy realny program treningowy ukierunkowany na jak najszybsze osiągnięcie celu – zdrowotnego czy sportowego. Wyniki testowania są zapisywane w naszym systemie i poddawane ponownej ocenie w czasie.

Indywidualny plan treningowy

title decoration

Tworzymy indywidualnie dobrany program treningowy i skupiamy wokół Ciebie zespół naszych specjalistów. Kadra BODYWORK to zespół profesjonalnych trenerów, fizjoterapeutów, masażystów i dietetyków. Wsparcie i motywację do pracy ze swoim ciałem dostajesz z każdej strony.

Trening siłowy

title decoration

Rozwiń pełen potencjał sportowy swojego ciała i osiągnij wymarzoną atletyczną sylwetkę. Nasi specjaliści zadbają, by trening szybko doprowadził Cię do celu. Nasza strategia to indywidualny dobór środków treningowych, prozdrowotne podejście do pracy z Twoim ciałem, profesjonalny trening siłowy i hartowanie kondycji.

Prewencja

title decoration

Działamy kompleksowo zwracając uwagę na słabe ogniwa Twojego ciała. Jeżeli jest to wskazane zalecamy wsparcie fizjoterapeutyczne, by znormalizować zaburzenia na poziomie mięśni i stawów oraz zlikwidować ból. Ponadto, nasi specjaliści przekażą Ci informacje na temat właściwego odpoczynku i regeneracji.

POLITYKA PRYWATNOŚCI|REGULAMIN
Facebook Profile